Industrijas Ziņas

KONKURSS! Viens komentārs var Tevi nogādāt festivālā LMT Summer Sound

Raksta attēls - KONKURSS! Viens komentārs var Tevi nogādāt festivālā LMT Summer Sound Ekrānuzņēmums no Gapoljeri video

08.07.2015 / Parmuziku.lv

Noskaties video, uzraksti komentāru un laimē 2 ielūgumus uz festivālu!

Jau šajā nedēļas nogalē Liepājā notiks festivāls LMT Summer Sound. Parmuziku.lv sadarbībā ar festivāla organizatoriem piedāvā iespēju tieši Tev iegūt divus ielūgumus uz festivālu. Lai to paveiktu, līdz 9. jūlija plkst. 14:00 noskaties mūziķu uzaicinājuma video uz festivālu un komentāros pastāsti, kurš no tiem Tev patika vislabāk un kāpēc. No visām iesūtītajām atbildēm izlozēsim vienu laimīgo, kas tiks pie diviem ielūgumiem uz pasākumu. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

Musiqq

 

Aminata

 

Astro'n'out

 

Markus Riva

 

Age Of Stones

 

Gapoljeri

 

Indygo

 

DJ Monsta

 

Project Two

 

DJ Aspirins

 

Funky DJ Elegant

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!