The Hobos: Koncerta programmas izveidē iesaistīsim arī fanus!

Raksta attēls - The Hobos: Koncerta programmas izveidē iesaistīsim arī fanus! Foto: Egons Reiters

16.06.2015 / Normunds Vucāns

Grupa The Hobos izziņojusi savu labāko dziesmu koncertu 18. septembrī Palladium koncertzālē. Lai noskaidrotu ko vairāk par gaidāmo pasākumu, Parmuziku.lv sazinājās ar grupas līderi Rolandu Ūdri.

Sarunu sāku ar jautājumu, vai pēc lielā paziņojuma nav pārņēmis lielāks uztraukums, nekā pirms tam, uz ko saņēmu noliedzošu atbildi. „Nē, paziņojums lietas būtību nemaina. Mūsu menedžeris Aldis Hofmanis jau vairākus gadus čīkstēja, ka mums ir jārīko šāds koncerts, un galvenais mirklis bija piekrist viņam. Pēc tam jau ir vienalga, cik ļoti skaļi bļauj taures, tas mūsu pašu sajūtas nemaina.”

Grupas atgriešanās koncerts pēc pusotru gadu ilgas pauzes notika sestdien VirgaFestā. Vaicāts par to, kāpēc tāda izvēle, Rolands uzsvēra, ka te nospēlējušas draugu saites. „Kad mūsu tuvākie draugi Ainars Virga un Luī Fonteins uzzināja, ka grasāmies koncertēt, viņi uzreiz mūs pārliecināja par spēlēšanu savos festivālos. Tāpēc ar samērā nelielām 40 minūšu programmām Palladium iesildījāmies Virgā un augustā turpināsim to darīt arī Fontaine Festivālā. Citur gan mūs šovasar redzēt nevarēs!”

Runājot par gaidāmo Palladium programmu, mūziķis nedaudz pavēra priekškaru koncertu gatavošanas procesā.

Šis būs mūsu visgarākais koncerts vēsturē, aptuveni divas stundas.

"Programmu mērķtiecīgi gatavosim ar pārsteigumiem – no vienas puses, apmēram puse no visa būs mūsu lielākie hīti, bet otra puse – tās veidošanā iesaistīsim arī fanus, klausīsimies, ko viņi vēlas dzirdēt. Un tad vēl būs dažas dziesmas, kas albumos bijušas, bet koncertos nav spēlētas, lai ikvienam būtu sajūta, ka ir dzirdams kas jauns.”

Uzreiz gan The Hobos solists atzīmēja, ka darbs pie konkrēta koncerta plāna izstrādes vēl nav sākts. „Mums tomēr ir vēl trīs mēneši un dažas dieniņas līdz koncertam. Ir dažas idejas, arī par viesmāksliniekiem, kas iedos kādu akcentiņu, bet tie būs tikai akcenti. Tāpat apdomājam arī vairākas idejas, kā konkrēti kaut ko nospēlēt un izpildīt, bet arī par to visu sīkāk pastāstīsim nedaudz vēlāk. Tā, lai interesanti ir ilgāku laiku!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!