Aprunātākā hiphopa sensācija "Singapūras Satīns” atklājas ekskluzīvā intervijā

Raksta attēls -  Aprunātākā hiphopa sensācija  "Singapūras Satīns” atklājas ekskluzīvā intervijā Foto: Toms Svilāns

09.12.2015 / Parmuziku.lv

Interneta sensācijas, hiphopa apvienības "Singapūras Satīns” pirmais miksteips visbiežāk tiek dēvēts par šokējoši skaistu un par vienu no labākajiem 2015. gadā dzirdētajiem muzikālajiem projektiem.

 "Singapūras Satīns” menedžeris Olafs mikstepu raksuro  kā gleznu, kas ataino talantīgo mākslinieku skarbo ikdienu un dzīves uzskatus, kā arī liek nedaudz padomāt. Šajos darbos kungi ir pierādījuši gan savu skarbo pusi, piemēram, skaņdarbos "Aijo Beness", "Džons”, "Gucci Puķupodi”, gan arī savu romantisko un trauslo būtību, kas atspoguļojas dziesmās "Nav vērts”, "Ryanir”, "Tinder kuces” un "Sekss un kaļiki”.Daži mūzikas cienītāji, kas pirmoreiz klausījušies šo ekskluzīvo miksteipu, norādījuši, ka izpildītāju balsis ir līdzīgas dažiem Latvijas hip-hopa scēnā jau pazīstamiem māksliniekiem, taču apvienības "Singapūras Satīns" menedžeris Olafs šīs bažas noraidīja: "Manuprāt, ikvienam, kurš ieklausīsies šī albuma tekstu dziļajā būtībā, acumirklī kļūs skaidrs, ka šī ir kvalitāte un saturs, kādu nespētu radīt neviens no iepriekš zināmajiem Latvijas reperiem."

Pabeiguši "Bubas dušas" un romantiskos vakarus ar Latvijas dziedātājām un sabiedrības dāmām pārcēluši uz vēlāku vakara stundu, "Singapūras Satīns" dalībnieki sniedza savu pirmo interviju.

Cik ilgā laikā tapa albums?

Nokio Katana: Aptuveni astoņu Džona pudeļu ātrumā.
Comic Sans Legend: Man vienkārši bija fofkas.
Salvadors daLean: Mākslai laiks un telpa neeksistē

Cik ilgā laikā tapa albums?

Kas jūs iedvesmo mūzikai?

Tambura Pesto: Sajūtas.
Nokio Katana: Divi maisi ar vermuta, vīna un džona pudelēm.
Salvadors daLean: Es, SS FAMĪLIJA un Seksīgā Lee.
Comic Sans Legen: Ladybird.

Kas jūs iedvesmo mūzikai?

Kas īsti ir Buba?

Jumbo XXL: Lētākais vermuts iepirkšanās centrā maxima un atspirdzinošs dzēriens sprite algas dienā vai fantastika visās pārējās dienās.
Salvadors DaLean: Vermuts ar Sprite, jeb katra spēlētāja mīļākais dzēriens.
Tambura Pesto: Džons, tikai nē.

Kas īsti ir Buba?

Ko jūs novēlētu saviem faniem?

Jumbo XXL: Faniem, hmmm... lai viņu mājās Aiša dejo plika!
Salvadors DaLean: Nākt uz mūsu koncertiem un ne*ist diseni.
Tambura Pesto: Varam novēlēt sevi.
Nokio Katana: Nevajag pārdozēt un lai dzer Džonu.

Ko jūs novēlētu saviem faniem?

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!