Aizvadīts grandiozākais studentu festivāls - Ondo.lv Studentu Paradīze! FOTO

Raksta attēls - Aizvadīts grandiozākais studentu festivāls - Ondo.lv Studentu Paradīze! FOTO Foto: Edijs Andersons

21.09.2015 / Parmuziku.lv

18. septembrī jau astoto gadu Arēnā Rīga notika lielākie studentu svētki Baltijā, piedaloties grupām Triānas Parks, MNTHA, Moontalk, OLAS, Musiqq, Edavārdi u.c.

Ondo.lv STUDENTU PARADĪZE ir lielākais studentu festivāls Baltijā, kas ik gadu pulcē vairāk kā 10 000 jauniešus – topošos un esošos studentus. Pasākuma mērķis ir rast vienotību studentu vidū, kā arī organizēt vienotus studiju gada atklāšanas svētkus visiem studentiem Latvijā. Iepriekšējos gados uz festivāla skatuvēm ir kāpuši tādi pašmāju mākslinieki kā Gacho, Dzelzs Vilks, Labvēlīgais Tips, MUSIQQ, Bermudu Divstūris, Arstarulsmirus (exGustavo), Instrumenti un citi.
 
Šogad studentus ar priekšnesumiem iepriecināja MNTHA, Edavārdi, Triānas Parks, Moontalk, OLAS, Musiqq, DJ Toms Grēviņš un citi. Piedāvājam foto ieskatu pasākumā.
 
Foto: Edijs Andersons

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!