Ozols publicē singla SUPERHAIPS videoklipu, kurā skatāma kulta filmas ATPAKAĻ NĀKOTNĒ automašīna

Raksta attēls - Ozols publicē singla SUPERHAIPS videoklipu, kurā skatāma kulta filmas ATPAKAĻ NĀKOTNĒ automašīna Ekrānšāviņš

30.09.2015 / Inese Grīnberga

Svētki retu auto, hiphopa un elektroniskās mūzikas cienītājiem

29.septembrī veikala Hoodshop telpās hiphop izpildītājs Ozols prezentēja videoklipu jaunākajam singlam Superhaips no gaidāmā albuma Atpakaļ nākotnē.

Zīmīgi, ka jaunajā videoklipā redzama kulta filmas Atpakaļ nākotē (Back to the Future) filmēšanā izmantotā automašīna DeLorean DMC-12, kas filmā pildīja laika mašīnas funkciju. Konkrētais auto modelis ražots Ziemeļīrijā ļoti īsu laika posmu no 1981. - 1983. gadam, kas padara šo auto par kolekcionāru sapni. Arī Superhaips videoklips filmēts Ziemeļīrijā - Silent Valley dabas rezervātā un galvaspilsētā Belfāstā.

Lai piešķirtu vēl autentiskāku sajūtu un īpašus vizuālos efektus, tā režisors un idejas realizētājs Andrejs Skurjats jeb DREE izmantojis dažādas analogas tehnoloģijas video apstrādē. Daudzi noteikti atceras VHS videokasešu lasītājus, bet retais atminēsies vieno no 80. gadu populārākajiem un pirmo plaša patēriņa 8-bitu datoru ZX Spectrum, kas arī izmantots video tapšanā.  

Par dziesmas muzikālo aranžiju ir parūpējies jaunās paaudzes urbānās mūzikas producents Niklāvs Sekačs jeb NiklāvZ, dziesmu miksējis un māsterējis ansis Dirty Deal Audio studijā.

 

Singlu SUPERHAIPS iespējams iegādāties vietnē Bandcamp

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!