Ralfs Eilands nodzied aizkustinošu tautasdziesmu kopā ar Dziesmu svētku dalībniekiem. VIDEO un FOTO

Raksta attēls - Ralfs Eilands nodzied aizkustinošu tautasdziesmu kopā ar Dziesmu svētku dalībniekiem. VIDEO un FOTO Foto: Ekrānuzņēmums

05.08.2015 / Parmuziku.lv

Kaut kas sirsniņā sakustējās. Un video ir lielisks.

Šī gada Dziesmu svētku lieldraugs - Kārums pateicībā par tradīcijas mantošanu un kopšanu no paaudzes paaudzē dāvina klausītājiem unikālu video. Tautasdziesmu izpilda #KārumsIedvesmo uzvarētāji no Liepājas: tautas deju ansamblis Vaduguns un folkloras kopa Ķocis kopā ar Ralfu Eilandu no grupas PeR.

Ieskaties aizkulišu fotogrāfijās. Kā tapa #Kārumsiedvesmo video?

Šeit arī pats video, kur uzstājas arī Ralfs Eilands. PS. Filmēšana notika dažādās lokācijās, tostarp Latvijas Radio studijā un Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!