Raimonds Pauls dāvina Samantai Tīnai dziesmu “Kāds trakais mani uzgleznos”

Raksta attēls - Raimonds Pauls dāvina Samantai Tīnai dziesmu “Kāds trakais mani uzgleznos” Publicitātes foto

03.06.2016 / Parmuziku.lv

Maestro Raimonds Pauls jau izsenis ir pazīstams, kā jaunu talantu atklājējs un laiku pa laikam uz sadarbību aicina jaunās paaudzes dziedātājus un dziedātājas.

 Vēl pavisam nesen koncertuzvedumā “Neaizmirsti mani” uz radošu dueli Maestro bija izaicinājis Agnesi Rakovsku, kura bija pirmā, kas izpildīja Maestro un dzejnieka Jāņa Petera jauno dziesmu “Kāds trakais mani uzgleznos”.

Raimonds Pauls: “Faktiski es to dziesmu biju sarakstījis Agnesei un bija doma, ka viņa to arī ierakstīs. Iedevu materiālu producentam Gintam Stankevičam, lai studijā strādā pie ieraksta. Jau pirmajā mēģinājuma reizē ierakstīt ar Agnesi, radās zināmas nesaskaņas, un darbs tā arī netika paveikts.  Pats nezinu kāpēc, bet tāpat, uz dullo, iedomājos par Samantu un piedāvāju to dziesmu iedziedāt viņai. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Pēc pirmās versijas iedziedāšanas, bija nepieciešami tikai pavisam sīki labojumi. Cik zinu, tad Samanta šogad piedalīsies konkursā “Jaunais vilnis” un konkursa organizētāji šo dziesmu vēlas dzirdēt arī konkursā, kā Samantas oriģināldziesmu. Lai viņai izdodas.”

Stāsta Samanta Tīna: “Man vienmēr ir bijušas lielas bailes no Maestro.  Tas tāpēc, ka es ļoti viņu cienu un respektēju. Nekad neticēju, ka pienāks diena, kad pats Raimonds Pauls man personīgi piezvanīs un piedāvās iedziedāt savu dziesmu! Bet brīnumi, kā redzams, notiek! Un viens no maniem lielajiem sapņiem ir piepildījies. Vēl brīdi šaubījos, vai spēšu attaisnot Maestro cerības, taču viss izdevās. Petera vārdi lieliski atbilst manām šī brīža sajūtām.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!