Weekend Festival Baltic 2018 ar Axwell /\ Ingrosso, A Boogie Wit Da Hoodie, Martin Solveig, Netsky

Raksta attēls - Weekend Festival Baltic 2018 ar Axwell /\ Ingrosso, A Boogie Wit Da Hoodie, Martin Solveig, Netsky Foto: Jani Kormu / Weekend Festival

28.02.2018 / Parmuziku.lv

Weekend Baltic festivāls turpina priecēt apmeklētājus ar mākslinieku izziņošanu, kuri no 16. – 18. augustam uzstāsies Pērnavas pludmalē.

Jau izziņotajām zvaigznēm DAVID GUETTA,  POST MALONE, AFROJACK, KYGO, ALAN WALKER un daudziem citiem, pievienojas Zviedrijas super-duets AXWELL /\ INGROSSO, kuru hits "Dreamer" šobrīd iekaro pasaules mūzikas topu virsotnes gluži kā iepriekšējie "More Than You Know", "Sun Is Shining" un citi; nu jau leģendārais MARTIN SOLVEIG, kura hitu "Intoxicated" , "Hello" u.c. pavadībā kājas pašas nes uz deju grīdas pusi; beļģu drum'n' bass pavēlnieks, Baltijā jau iemīļotais NETSKY; ASV RAP mūzikas sensācija A BOOGIE WIT DA HOODIE; House mūzikas karalis AC SLATER, kā arī pašmāju Baltijas mākslinieki BOMBOSSA BROTHERS, AROP un 5MIINUST. 

Iepriekšējā divās izziņošanas fāzēs festivāls ir jau izziņojis tādus māksliniekus kā Post Malone, David Guetta, Kygo, Afrojack, Alan Walker, Galantis, Tungevaag & Raaban, Headhunterz, Oliver Heldens, Sigma, $uicideboy$, Big Shaq, Slushii, Tujamo, Moksi, R3hab un Swanky Tunes. Šobrīd ir izziņoti vien 26 no gaidāmajiem 85 māksliniekiem. 

Grandiozākais festivāls Baltijā – Weekend Baltic jau ceturto gadu pēc kārtas saviem apmeklētājiem piedāvās neaizmirstamu festivāla programmu uz četrām skatuvēm, kā arī daudz citas atrakcijas festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Festivāla biļešu cenu maiņa gaidāma jau 12. martā, biļetes vēl pieejamas www.weekendbaltic.com

http://www.weekendbaltic.com

http://www.facebook.com/weekendbaltic

http://www.instagram.com/weekendbaltic

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!