Transleiteru "Porziņķis" skan NBA reklāmā ASV

Raksta attēls - Transleiteru "Porziņķis" skan NBA reklāmā ASV Ekrānšāviņš.

03.12.2015 / Parmuziku.lv

"Transleiteris" noslēguši reklāmas līgumu ar ietekmīgo sporta mediju ESPN. Dziesma #PORZIŅĢIS nedēļu tiks izmantota basketbolista Kristapa Porziņķa reklāmas kampaņā - NBA televīzijās, interneta lapās un radio.

ESP man atrakstīja uz inbox e-pastu. Es nezinu, kur viņi dabūja šo e-pastu, bet šādā veidā viņi mūs uzrunāja. Mēs, protams, atbildējām.

raidījumam Rīta Panorāma atklāja "Transleiteris" dalībnieks Lauris Mihailovs.

Cik lielu honorāru mūziķi nopelnīs, to viņi pagaidām neatklāj. Viss esot atkarīgs, cik ilga būs reklāmas kampaņā. "Transleiteris" ir ieinteresējuši arī citus ASV raidorganizācijas un protālus. Grupai izveidojies labs kontakts ar sporta radio CBS, un sarunu procesā ir iecere, ka "Transleiteris" varētu uzstāties slavenajā sporta arēnā  Madison Square Garden.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!