THE PRINCE ESTATE un WARNER BROS. RECORDS, izdod leģendāro oriģinālo studijas ierakstu “Nothing Compares 2 U”

Raksta attēls - THE PRINCE ESTATE un  WARNER BROS. RECORDS,  izdod leģendāro oriģinālo studijas ierakstu “Nothing Compares 2 U” Publicitātes foto

25.04.2018 / Parmuziku.lv

The Prince Estate sadarbībā ar  Warner Bros. Records, izdod oriģinālo versiju leģendārai dziesmai "Nothing Compares 2 U" paša Prince izpildījumā. Iepriekš neizdotā versija tika ierakstīta 1984. gadā, sešus gadus pirms 1990. gada Sinéad O'Connor versijas un vēl pirms  Prince dziesmu sāka izpildīt dzīvajos priekšnesumos. 

Dziesma tika ierakstīta Flying Cloud Drive 'Warehouse'  kopā ar Prince ilggadējo skaņu inženieri  Susan Rogers. Dziesmas oriģinālautors, aranžija un izpildījums, protams, pieder pašam Prince, bet papildvokālus iedziedājuši  Susannah Melvoin un Paul "St. Paul" Peterson.  Papildus ierakstā dzirdams saksofona spēle Eric Leeds izpildījumā. Jaunā dziesmas versija pieejam digitālos straumēšanas servisos, kā arī  7” vinila singls.   

Savās atmiņās dalās ilggadējs mūzikas industrijas dalībnieks - A&R direktors, Prince eksperts un Prince Estate oficiālās darbu krātuves arhīvists Michael Howe: "Es pamanīju 2" vairāku skaņdarbu lentu, kad pirms pāris nedēļām strādāju ar 1984. gada materiāliem. Pēc tam, kad biju aiztaisijis plaši atvērto muti, kas bija atvērta no izbrīna, uznesu lentu augšstāvā, analizējot Stunder 24 ierīcē un to digitalizējot 24/192, jau tad sapratām, ka tur ir kaut kas īpašs." "Šī dziesma Sinead O'Connor 1990. gadu ieraksta versijā ir saņēmusi daudz godalgu, bet dzirdet to oriģinālā kontekstā, paša autora iedziedātu, padara to par kaut ko ļoti nozīmīgu."

 Līdz ar dziesmu pieejams video, kurā redzami, līdz šim neredzēti kadri no Prince & The Revolution mēģinājumiem tai pašā 1984. gadā. Ieraksti savulaik tapuši, lai Prince varētu praktizēties horeogrāfijā un iestudēt kustības koncertiem, tagad režisori Andrea Gelardin un Ruth Hogben tos izmantojuši pavadošajam video klipam. 

Pagājušā gada nogalē tika izveidots Prince HitNRun online pop-up veikals, kuru Prince Estate pēc veiksmīgas norises atkal nolēmuši atvērt  - www.PrinceHitNRun.com.  Tajā var iegādāties limitēto versiju izdevumus un Prince prečuzīmes oriģinālos suvenīrus. Vinils tiks izdots 25. maijā, bet to var jau iepriekšpasūtīt šobrīd.

Vēl viens jaunums ir  mājaslapa Prince2Me veltījums mūziķa faniem, kurā iespējams izbaudīt interaktīvā veidā, faniem visā pasaulē gan individuāli, gan kolektīvi ko viņiem nozīmē  Prince. 

Fani, kuri lieto twiter un dalās ar  Prince2Me ziņām, izmantojot  #Prince2Me vai #NothingCompares2U saņems iespēji lietot Prince Love Symbol Twitter emoji: 

Savukārt mājaslapā https://www.princeestate.com ir pieejama informācija par ikoniskā mūziķas leģendas Prince  diskogrāfiju. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!