Duetam Hurts jauns albums un koncerts Rīgā

Raksta attēls - Duetam Hurts jauns albums un koncerts Rīgā Hurts Surrender albuma vāciņš

07.10.2015 / Parmuziku.lv

1.martā Arēnā Rīga sava jaunākā albuma Surrender koncerttūres ietvaros uzstāsies Latvijā tik iecienītais sintpopa duets Hurts.

Pēc divu gadu pārtraukuma angļu duets Hurts laiž klajā jaunāko albumu Surrender, kas no 9.oktobra pieejams klausītājiem.

Jaunais albums iesākts maigajā Montrē klimatā un turpināts Ivisā, Losandželosā un Ņujorkā. Apkārtnes nozīmīgumu uzsver arī paši grupas dalībnieki:

Jaunas sejas, jaunas vietas...Tās palīdzēja tapt albumam Surrender. Pilsētās, kur mēs rakstījām albumu, bija augstas, zilas debesis, tā nebija Mančestra ar mūžīgo lietu. Mēs izbaudījām to visu pilnībā, tāpēc arī mūzika tapa viegli un nepiespiesti.

 

Wish

Nupat, 6.oktobrī, grupa iepriecināja fanus ar jaunā albuma piektā singla Wish video.

 

Some Kind of Heaven

Jau kopš šī gada jūnija faniem pieejams kompozīcijas Some Kind of Heaven video variants, kuru solists Teo Hačkrafts komentē šādi: 

Šī dziesma ir kā sacensību starta pistoles šāviens. Mums patīk būt kustīgiem mērķiem. Un tieši šī kompozīcija, mūsuprāt, liek cilvēkiem iesaukties - Kas tad tas?!


Britu prese jau to paspējusi nodēvēt par krāsainu popa detonāciju, kuru uz priekšu dzen visu līdzi raujošais ritms un Teo pārliecinošais vokāls, kas papildināti ar smalkām instrumentālām niansēm, sākot ar baroka vijolēm un beidzot ar afrikāņu bungām. Taču pati spilgtākā kompozīcijas nianse slēpjas tās nekaunīgajā krāšņumā, kas vienkārši peldas zelta pielietā mirdzumā un pauž krasu pretstatu drūmajai otrā albuma noskaņai.

 

Lights

Augusta beigās Hurts ļāva palūkoties drīzumā iznākošā albuma aizkulisēs, publicējot video kompozīcijai Lights.

 

Koncerts Rīgā

1.martā Arēnā Rīga sava jaunākā albuma Surrender koncerttūres ietvaros uzstāsies Latvijā iecienītais sintpopa duets Hurts. Koncertu organizē L Tips Agency.

Biļešu iepriekšpārdošanā jau no 18.septembra visā Biļešu serviss tīklā un www.bilesuserviss.lv

 

Nedaudz no Hurts vēstures

Duetu Hurts 2009.gadā Mančestrā nodibināja vokālists Teo Hačkrafts un multiinstrumentālists Adams Andersons. Par grupas vizītkarti kļūst mazliet atsvešināts 30.gadu ģērbšanās stils, 80.gadiem raksturīgas melodijas, padrūma noskaņa, ko paspilgtina smeldzes caurausts vokāls. Savu mūzikas stilu paši puiši nodēvējuši par Disco Lento.

2010. gadā iznākušais debijas albums Happiness vienā mirklī uztraucās Lielbritānijas topa 4.vietā, un tā pārdošanas rādītāji bija visstraujāk augošie tajā gadā. Seši singli no tikai viena diska - Wonderful Life, Better Than Love, Stay, Sunday, All I Want For Christmas Is New Year's Day un Illuminated - pabija dažādu Eiropas topu augšgalā. Albums ieguva zelta statusu Lielbritānijā un Austrijā, bet Platīna – Vācijā, kopumā sasniedzot vismaz pirmo desmitnieku 12 Eiropas valstu hitparādēs. Pārdoto kopiju skaits pārsniedz vienu miljonu.
 
2013.gadā klausītāji saņēma jaunu Mančestras dueta sniegumu – albumu Exile, kas arī ierindojās UK Top 10, bet virknē Eiropas valstu – Vācijā, Polijā un Čehijā – sasniedza zelta statusu vienas nedēļas laikā. Vislielāko atzinību izpelnījās 2 hiti: Miracle un Somebody to Die For.

Vairāk informācijas:
informationhurts.com
facebook.com/hurts

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!