Salvadors Sobrals izziņo jaunu albumu

Raksta attēls - Salvadors Sobrals izziņo jaunu albumu Ekrānšāviņš no video

10.02.2019 / Parmuziku.lv

Eirovīzijas 2017. gada uzvarētājs Salvadors Sobrals (Salvador Sobral) izziņo jauno albumu "Paris, Lisboa", kas tiks izdots 27. martā.

Albuma nosaukums ir radies, iedvesmā no ceļojuma, kas ir bez sākuma vai beigām, bet savieno divas pilsētas Parīzi un Lisabonu, kas arī ir nozīmīgas albuma tapšanā. Tāpat nosaukums ir atsauce uz Vima Vendersa (Wim Wender) 1984. gada filmu “Paris, Texas”, kuras scenārijs un režija ir atstājuši dziļu iespaidu uz Sobrala daiļradi.  

"Paris, Lisboa" ir otrais portugāļu dziedātāja studijas ieraksts, šoreiz tā producēšana ir uzticēta Džoelam Silvam (Joel Silva), kas piešķīris atšķirīgu skanējumu katrai no dziesmām un atstājis plašas iespējas koncertu izpildījuma aranžijām.  

 Albumā ir 12 dziesmas, kuras pārsvarā tiek izpildītas portugāļu valodā, tomēr starp tām dažas būs spāņu, angļu un franču valodā. Dziesmu komponēšanā bez Salvadora ir piedalījušies vairāki citi autori, tostarp arī Salvadora māsa Luisa Sobral (Luísa Sobral).

Nelielā koncerta atbalsta tūrē Salvadors dosies Aprīlī un viņu varēs satikt Polijā, Vācijā un Šveicē, bet maijā viņš atgriezīsies Portugālē.

Salvadors Sobrals 2017. gada Eirovīzijā

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!