Pirmais vēstnesis no Macklemore gaidāmā soloalbuma

Raksta attēls - Pirmais vēstnesis no Macklemore gaidāmā soloalbuma Publicitātes foto

16.06.2017 / Parmuziku.lv

Nupat publiskots vēl viens pavisam svaigs un vasarīgs singls.

Amerikāņu hip-hop izpildītājs Macklemore izdod jaunu dziesmu “Glorious” piedaloties Skylar Grey, no gaidāmā solo albuma. Dziesmas līdzproducēšanā piedalījies, izpildītāja ilggadējs sadarbības producents  Josh “Budo” Karp, ar kuru Macklemore sadarbojas jau kopš 2005. gada.

“Glorious” seko jau iepriekš izdotām divām solo dziesmām, “Wednesday Morning” un “Drug Dealer”, kas kopā sasniegušas 50 miljonu straumējumu vien YouTube un Spotify vietnēs.

Macklemore gaidāmais albums ir viņa pirmais soloprojekts pēdējos 12 gados. Iepriekš mūziķis ir piedalījies vairākos veiksmīgos sadarbības projektos, piemēram, ar producentu Raienu Levisu (Ryan Lewis), darbojoties pie albuma "The Heist", kam izdevās iegūt vairākas Grammy balvas, un 2016. gada izdotais ‘"This Unruly Mess I’ve Made", kas tika atzīts par "Platīna statusa" singlu.

Kopumā Macklemore mūzikas video ir skatīti vairkāk kā 2 miljardus reižu un viņš ir viens no diviem reperiem, kam ir izdevies iegūt "Dimanta statusu" vienam singlam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!