Pasaulē labākais dīdžejs - tikai 21 gada vecumā

Raksta attēls - Pasaulē labākais dīdžejs - tikai 21 gada vecumā Ekrānšāviņš no video

25.10.2017 / Parmuziku.lv

Ikgadējā pasaules labāko dīdžeju sarakstā pirmo vietu jau otro gadu ieņem holandiešu producents un dīdžejs Martin Garrix.

Britu deju mūzikas žurnāls "DJ Mag" jau kopš 1997. gada publicē simts pasaules labāko dīdžeju sarakstu. Līdz šim saraksta augšgalā grozījušies tādi dīdžeji kā Tiesto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren un Deivids Geta (David Guetta), savukārt pēdējos divus gadus pirmo vietu ieņem holandiešu producents un dīdžejs Martin Garrix.

Gariks vēsturē iegājis kā jaunākais saraksta uzvarētājs - vien 20 gadu vecumā viņš kļuva par labāko dīdžeju pasaulē un turpina arī otrajā gadā ieņemt pirmo vietu, apsteidzot Tiesto, Armin Van Buuren, The Chainsmokers, Deividu Getu, Kalvinu Harisu un Skrillex. 

Pilnais saraksts pieejams šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!