Noskaties Pola Makartnija un Maikla Džeksona dziesmas remiksa video

Raksta attēls - Noskaties Pola Makartnija un Maikla Džeksona dziesmas remiksa video

07.10.2015 / Aiga Leitholde

Tapusi jauna versija popmūzikas leģendu Pola Makartnija un Maikla Džeksona dziesmai Say Say Say. Dziesmas jaunā versija būs atrodama Makartnija 1983.gada albuma Pipes of Peace jaunajā izdevumā.

Tālajā 1981.gadā mūziķu sadarbība norisinājās albuma Makartnija albuma Tug of War ietvaros. Mūziķi kļuva par labiem draugiem, bet sings 1983.gada Billboard's Hot 100 pirmajā pozīcijā noturējās sešas nedēļas. Billboard dziesmu ierindojis starp 40 visu laiku labākajiem hitem. 2013.gada decembrī bija pārdotas milions Say Say Say kopojas!

Toreiz astoņdesmitajos režisors Bobs Gilardi dziesmu iemūžināja īsfilmā, kurā galvenās lomas, protams, atveidoja paši mūziķi, tāpat video ir redzama Linda Makartnija un Džeksona māsa La Toja. 2015.gada versijas video autors ir režisors un horeogrāfs Rejs Hefingtons (Ryan Heffington).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!