Noklausies Lanas Del Rejas albuma sempleri!

Raksta attēls - Noklausies Lanas Del Rejas albuma sempleri! Publicitātes foto.

10.09.2015 / Aiga Leitholde

Vēl tikai nedēļa un mēs varēsim doties medusmēnesī!

Vēl tikai nedēļa, un pilnā garumā varēs noklausīties vienu no 2015.gada gaidītākajiem albumiem - dziedātājas Lanas Del Rejas ( Lana Del Rey)  ceturto studijas ierakstu Honeymoon.

Līdz šim klausītāji pilnā garumā varēja noklausīties dziesmas High By The Beach, Terrence Loves You, Music To Watch Boys To, tagad ir iespējams iepazīt arī mazu audio gabaliņu no dziesmas Freak. Honeymoon semplerī dziedātājai raksturīgā retro stilistikā tiek uzburta idilliska vasaras dienas sajūta.

Amerikāņu dziedātāja Lana Del Reja pasaules atpazīstamību iemantoja 2012.gadā ar otro albumu Born To Die. Savā daiļradē kā muzikāli, tā arī vizuāli kopā sakausē ASV popkultūras vēsturi. Latvijā dziedātāja uzstajās 2013.gada jūnijā, sniedzot koncertu Arēna Rīga.

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!