Mūziķis un komponists Dmitrijs Lanskojs par darbu pie filmas ”Es tievēju”

Raksta attēls - Mūziķis un komponists Dmitrijs Lanskojs par darbu pie filmas ”Es tievēju” Publicitātes foto

03.04.2018 / Parmuziku.lv

Grupas Lanskoy & Co. līderis Dmitrijs Lanskojs kā mūzikas producents un komponists darbojies Alekseja Nužnaja komēdijā “Es tievēju” (“Я худею”). Filmu, kura starptautiskajā nomā iznāca 2018.gada 8.martā, ar Sergeja Šnurova, Aleksandras Bortičas un Irinas Gorbačovas piedalīšanos ļoti pozitīvi sagaidīja kā skatītāju auditorija, tā arī kritiķi. Komēdija pagājušajā nedēļā bija starptautiskās nomas filmu kases ieņēmumu desmitniekā. Latvijas kinoteātros filma iznāca 23.martā.

“Es tievēju” – ļoti cilvēcīgs un godīgs stāsts, - Dmitrijs stāsta. – Šis ir viens no nedaudzajiem piemēriem Krievijas kino, kurā aktrise (Saša Bortiča) veica īstu sevis pārvarēšanas varoņdarbu. Pieņēmās svarā, bet pēc tam filmas uzņemšanas procesā notievēja par 20 kg. Filmas sauklis: “Nekautrējies no sevis”. Cilvēcīgas emocijas skatītājos vienmēr izraisa atgriezenisku saiti. Man laimējās strādāt ar lielisku un ļoti profesionālu komandu – ar daudziem tās dalībniekiem mēs veiksmīgi sadarbojāmies jau citos projektos, tajā skaitā arī Pjotra Todorovska “Lavstori un populārajos seriālos “Olga” un “Fizruks”.

Saskaņā ar Lanskoja teikto, mūzikas producenta un komponista darbs ietver ne tikai pareizo dziesmu izvēli un muzikālās atmosfēras veidošanu katram atsevišķam filmas momentam, bet arī "darbu ar personāžu raksturu". Mūziķis atzīmēja, ka kopā ar Dmitriju Jemeļjanovu uzrakstītie skaņdarbi lieliski atbilst visiem izvirzītajiem uzdevumiem. Starp citu, 23.martā pārdošanā nonācis filmas oficiālais saundtreks, tas ir pieejams digitālajās platformās iTunesMusic.YandexBoom.

Tikmēr radošā apvienība Lanskoy & Co. gatavojas īstenot jaunus spilgtus projektus, apņemoties veltīt uzmanību arī Latvijai, kura pēdējos gados kļuvusi par vienu no iecienītākajām laulāto Dmitrija un Jekaterinas Lanskoju video darba vietām. Piemēram, pagājušajā gadā Jūrmalā notika klipa filmēšana populārajam seriālam “Adaptācija”. Dmitrijs darbojās kā seriāla mūzikas producents, kā arī bija fināla muzikālās kompozīcijas "Nepietiek vārdu" («Не хватает слов»), kurai klips tika uzņemts Rīgas jūras līča krastā, autors un izpildītājs. 2018.gada rudenī TNT televīzijas kanālā iznāks seriāla otrā sezona.

Dmitrija un Jekaterinas tuvākajos plānos – ultramūsdienīga digitālā projekta radīšana Stīvena Sodberga seriāla “Mozaīka” stilā kopā ar kompāniju GoodStory media. “Līdzīga pieredze Krievijas televīzijā vēl nav bijusi. Seriāls tiks izlaistas interaktīvā mobilā pielikuma veidā, kuru izmantojot skatītāji paši var izvēlēties, kā turpināt sižetu. Pilotsērijas filmēšana ieplānota aprīlī un notiks Latvijā,” – pastāstīja Dmitrijs.

Turklāt, sadarbojoties ar Rīgas Filmu studiju, Jekaterina Lanskaja kā režisore plāno šovasar uzņemt Latvijā bērnu spēlfilmu, kā arī turpināt programmu “Laimes meklējumos” ciklu. Pārraižu sērijas ideja ir filozofiski un dzīves dialogi ar interesantiem un slaveniem cilvēkiem. Tā ir saruna bez stingra formāta un dreskoda, kas ļaus skatītājiem ne tikai ielūkoties programmas varoņu iekšējā pasaulē, bet arī nonākt viņu pazīstamajā vai iecienītajā vidē.

Muzikālais projekts Lanskoy & Co. publikai ir labi pazīstams pēc dziesmām no populārajiem Krievijas seriāliem “Fizruks”, “Filfaks”, “Adaptācija”, bet projekta solists Dmitrijs Lanskojs kā mūzika producents ir piedalījies projektos “Saldā dzīve”, “80-tie”, “Reālie zēni”, “Nabaga ļaudis”  un citos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!