Miris leģenda Gregs Olamens no grupas "Allman Brothers Band"

Raksta attēls - Miris leģenda Gregs Olamens no grupas "Allman Brothers Band" Ekrānšāviņš

28.05.2017 / Parmuziku.lv

Gregs Olmens (Gregg Allman) miris 27. maijā, 66 gadu vecumā savās mājās Savannā, Džordžijā - ASV. Mūziķis sirdzis ar vēža izraisītām komplikācijām, kas ir arī viņa nāves cēlonis.

Gregs Olmens ir ietekmīgs rokmūzikas apakšžanra Southern rock mūziķis, grupas "Allman Brothers Band" izveidotājs un dalībnieks. Southern rock ir dažādu stilu - blūza, kantrī, džeza un rokmūzikas sajaukums, dodot izpildītājiem iespēju publikai parādīt savu virtuozitāti. Un "Allman Brothers Band" šo iespēju izmantoja - tā bija augstu novērtēta koncetgrupa. 1995. gadā grupu uzņēma Rokenrola slavas zālē. Gregs Olmens aizvadījis arī veiksmīgu solo karjeru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!