Kuri 10 pasaules dīdžeji pelna visvairāk?

Raksta attēls - Kuri 10 pasaules dīdžeji pelna visvairāk? Foto: Instagram

27.08.2015 / Parmuziku.lv

Kalvins Harriss jau trešo gadu pēc kārtas ir ieņēmis pozīciju nr.1!

 

Nav brīnums, ka tieši Kalvins Harriss (Calvin Harris) jau trešo gadu ir pasaules pelnošākais dīdžejs, saņemot 66 miljonus ASV dolāru, tā ziņo biznesa izdevums Forbes.

 

 

Viņa singli ir vasaras spēlētāko hītu sarakstā, Spotify sekotāju skaits pārsniedz 3 miljonus, nemaz nerunājot par iespaidīgajām reklāmas kampaņām, kurās piedalās Harriss, jo ir taču glīts un patīk meitenēm (īpaši viņa draudzenei Teilorei Sviftai).

 

Tika ņemti vērā rezultāti par 2015. gadu līdz jūnijam, summējot ieņēmumus par koncertiem, reklāmām un ierakstu pārdošanas.Cieņpilnajā otrajā vietā ierindojas David Guetta ar nopelnītiem 37 miljoniem ASV dolāru, bet trešajā - DJ Tiesto - ar 36 miljoniem.

 

Pārējo pelnošāko dīdžeju liste:4. Skrillex (24 milj.)

5. Steve Aoki ( 24 milj.)

6. Avicii (19 milj.)

7. Kaskade (18 milj.)

8. Martin Garrix (17 milj.)

9. Zedd ( 17 milj.)

10. Afrojack (16 milj.)

 

Pilnais raksts: www.forbes.com

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!