Koru kultūras revolucionāristi Koukie People otro gadu pēc kārtas iekaro Maskavu

Raksta attēls - Koru kultūras revolucionāristi Koukie People otro gadu pēc kārtas iekaro Maskavu Publicitātes foto

22.05.2018 / Parmuziku.lv

Koukie People - koru kultūras revolucionāristi, gospeļu tradīciju un popmūzikas apvienotāji. Savas īsās karjeras laikā paspējuši jau 2 reizes kļūt par laureātiem grandiozākajā a cappella festivālā ‘’Moscow Spring A Cappella’’ (2017 un 2018). Festivālā piedalījās 184 dalībnieki no 16 pasaules valstīm, starp tiem spēcīgākie a cappella kolektīvi no visas pasaules, un arī mūsu pašu Koukie People.

Lai iekļūtu festivālā, visiem dalībniekiem ir jāiztur konkurss vairākās kārtās, iesniedzot videomateriālu ar programmu, kuru tie izpildīs. Koukie People jau otro gadu ir vienīgais kolektīvs no Latvijas, kas ir uzaicināts piedalīties šajā festivālā, un šogad atkārtoti ieguva 2.vietu lielu ansambļu kategorijā.

Koukie People izpelnījās lielu uzmanību ne tikai ar savu repertuāru, kurā ir pasaules hiti no tādiem māksliniekiem kā Michael Jackson, Imagine Dragons un pat Kanye West (jā, šis koris arī repo!). Koukie People bija vienīgais dalībnieks, ar kura uzstāšanos savā Instagram profilā dalījās Krievijas zvaigzne Valērija saviem 2 miljoniem sekotāju, piebilstot ‘’Lūk, kā jaunieši ‘’iekurina’’ skatuvi!’’. Valērija jau pagājušogad izrādīja lielas simpātijas pret Koukie People apbalvošanas ceremonijā. Arī šogad viņa bija konkursa žūrijā,un, domājams, pielika savu balsi Koukie People žūrijas balsojumam.

Koukie People pieredze šajā festivālā šogad bija īpaši krāšņa, jo viņiem bija tas gods uzstāties kopā ar Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu. Mērs vēlējās nodziedāt krievu klasiku ‘’ Темная ночь’’(Tumšā nakts), un izvēlējās 4 kolektīvus, ar kuriem kopā izpildīt šo dziesmu - Koukie People (Latvija),  THUMMp (ASV), B vocal ( Spānija) un A’cappella Apriori (Kazahstāna).

Festivāla ietvaros dalībnieki sniedz koncertus uz 40 skatuvēm, kas izvietotas pa Maskavas centru. Šogad festivālu apmeklēja 6,9 miljoni klausītāju. Koukie People 5 dienu laikā sniedza 13 koncertus. ‘’Tas bija ļoti nogurdinoši, taču arī tik pacilājoši. Maskavas auditorija mūs uzņēma ar ovācijām un bieži vien pat nelaida prom, līdz mums beidzās repertuārs, ko dziedāt!’’stāsta Koukie People diriģente un vokālais pedagogs, Koukie (īstajā vārdā Annija Kokare).

1.jūnijā Koukie People kāps uz vienas skatuves ar Musiqq, Dagamba un The Ludvig, šīs vasaras vērienīgākajā atklāšanas pasākumā PlayRoom Pop-UP, kas norisināsies VEF kvartālā. Papildus muzikālajam baudījumam, jūs smīdinās Improvizācijas teātris, Stand-up un Burvju mākslinieku šovi, būs iespēja sadziedāties ar mūziķiem Bohēmas stūrī, sagaidīt saulrietu un saullēktu uz āra terases, kā arī ļauties rotaļīgām dejām līdz pat rītam DJ Rudd ritmu pavadībā. Un arī tas vēl nav viss. Bet labāk piedzīvot klātienē - 1.jūnijs, VEF kvartālā. Sākums 19.00. Beigas nosakat jūs. Biļetes nopērkamas bilesuserviss.lv kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!