Kanje Vests apsvēris domu pamest repu, jo ‘‘tā ir sātana mūzika’’

Raksta attēls - Kanje Vests apsvēris domu pamest repu, jo ‘‘tā ir sātana mūzika’’ Foto: kimkardashian instagram

24.10.2019 / Artis Ķekars

Nesenā intervijā mācītājs Adams Taisons kritiešu podkāstam ‘‘Apologia Studios’’ atklājis, ka reperis nopietni apsvēris domu atmest repošanu, jo Vests bijis pārliecināts, ka žanrs esot ‘‘sātana mūzika’’, vēsta mūzikas medijs ‘‘Complex’’.

Mācītājs stāsta, ka kādu reizi reperis viņam klāstījis, ka vairs nekad nerepos: ‘‘Viņš teica, ka vairs nerepos. Es viņam jautāju ‘‘Kādēļ?’’ un viņš momentāli atteica, ka ‘’tā ir sātana mūzika’’.’’

‘‘Atcirtu, ka tas ir tikai mūzikas žanrs un vienmēr pastāv iespēja repot dieva vārdā. Tev vajadzētu izmantot dieva dotos talantus viņa vārda slavēšanai.’’

Reperis pie mācītāja uz baznīcu netālu no Losandželosas regulāri devies jau kopš maija sākuma, taču savas likstas sācis izsūdzēt vien aptuveni pirms piecām nedēļām. Apmēram ap to pašu laiku 42 gadus vecais reperis arī ticis kristīts.  

Mācītājs skaidro, ka Vests izjutis vainas apziņu par grēkiem un kārdinājumiem, kas nāk kopā ar slavu mūzikas industrijā.

‘’Viņš jutās tā it kā nelabais būtu viņu novedis līdz vietai, kad grēki valda pār viņu,’’ piebilst mācītājs.

Vests savu ilgi nākušo albumu ‘‘Jesus Is King’’ plāno izdot 25. oktobrī, reizē ar pilnmetrāžas filmu zem tāda paša nosaukuma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!