Izdots „Ewert and The Two Dragons“ albums “Hands Around the Moon”

Raksta attēls - Izdots „Ewert and The Two Dragons“ albums “Hands Around the Moon” Publicitātes foto

23.11.2018 / Parmuziku.lv

23. novembrī izdots igauņu grupas „Ewert and The Two Dragons“ ceturtais studijas albums „Hands Around the Moon“. Tas pieejams digitālajās mūzikas platformās un interneta vietnē “311.ee”.

Albumā iekļautas 11 dziesmas, kuru radīšanas procesā grupa eksperimentēja ar dažādiem producentiem, līdz nonāca pie veiksmīgas sadarbības ar Sanderu Molderu no Igaunijas.

„Sanders atklāja vairākas jaunas šķautnes mūsu mūzikā, kuras paši līdz tam nebijām apjautuši, un spēja ieraudzīt mūsu muzikālās idejas no jauna, pavisam cita leņķa,“ stāsta grupas bundzinieks Kristians Kallas. „Pārmaiņas tuvojamies varēja manīt jau iepriekšējā albuma „Circles“ ieraksta laikā, un es jutu patīkamu satraukumu par gaidāmo. Tagad varu droši teikt, ka intuīcija bija pareiza,“ piebilst Kallas.

Iepriekšējais albums „Circles“ tika ierakstīts labi zināmā studijā ASV, savukārt „Hands Around the Moon“ radīts dažādās vietās Tallinā – grupa šo tādējādi uzskata par atgriešanos pie savām saknēm. Lai arī muzikālais virziens tagad ieguvis jaunas, svaigas vēsmas, ieraksta process atgādinājis pirmo divu albumu periodu – tapis pašu mājās, pazīstamās vietās.

Albuma prezentācijas koncertu Baltijas turneja notiks nākamā gada janvārī un februārī, tostarp gaidāms arī koncerts Rīgā – informācija par to tiks izziņota drīzumā.

Jaunais albums „Spotify“ un citās digitālajās mūzikas platformās.

Albums fiziskā formātā pieejamas šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!