Grupa “Arcade Fire” izdod jaunu singlu un izziņo albumu

Raksta attēls - Grupa “Arcade Fire” izdod jaunu singlu un izziņo albumu Publicitātes foto

21.03.2022

Pēc vairākiem noslēpumainiem ierakstiem sociālo tīklu vietnēs, kanādiešu indie-roka grupa “Arcade Fire” izdevusi jaunu dziesmu “Lightning I, II” kopā ar mūzikas video klipu.

Šis ir pirmais singls kopš 2017. gada albuma “Everything Now”, kura pasaules turnejas laikā grupa viesojās arī Latvijā, Mežaparka Zaļajā estrādē.

“Arcade Fire” paziņojuši arī par sestā albuma “WE” izdošanas datumu - tas gaidāms šī gada 6.maijā. Albums tiks izdots “Columbia Records” paspārnē.

Albuma “WE” autori ir grupas solists Vins Batlers (Win Butler), grupas dalībniece Režīna Šasēna (Regine Chassagne) un britu producents Naidžels Godričs (Nigel Godrich). Ieraksti tapuši Ņūorleānā, Elpaso un citur, un ilgais mūzikas rakstīšanas process destilēts 40 minūšu ilgā eposā. Dziesmas caurvij gan spēki, kas atrauj mūs no tuvajiem, gan apņēmība tos pārvarēt. Albums sadalīts divās daļās. Pirmā daļa “I” jeb “es” vēsta par bailēm un vientulību izolācijā, bet otrā daļa “We” jeb “mēs” ir pilna prieka par atkalsatikšanos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!