Džordžs Ezra izdod jaunu dziesmu “Anyone For You” un izziņo trešo albumu

Raksta attēls - Džordžs Ezra izdod jaunu dziesmu “Anyone For You” un izziņo trešo albumu Publicitātes foto

31.01.2022

Jaunu dziesmu “Anyone For You” izdevis britu dziedātājs Džordžs Ezra (George Ezra). Tas ir pirmais singls no 10. jūnijā gaidāmā studijas albuma “Gold Rush Kid”. Jauno dziesmu pavada arī mūzikas video klips.

Par dziesmas tapšanu Ezra stāsta: “Šis singls tapis, saliekot kopā dažādus ideju un tekstu fragmentus no manām pierakstu kladēm. Šī dziesma ir priekpilna, un es nevaru beigt smaidīt katru reizi, kad to dziedu.” Daļa jaunās dziesmas vārdu esot tapuši vēl pirms Džordžs Ezra bija sācis rakstīt savu otro albumu “Staying At Tamara’s”. Dziesmas “Anyone For You” ieraksts tapis Londonā 2020. gadā Ezras kolēģa Džoela Pota (Joel Pott) studijā.

Līdz šim Džordžs Ezra ir izdevis divus studijas albumus – “Wanted On Voyage” (2014) un “Staying At Tamara’s” (2018). Abi albumi sasniedza Lielbritānijas albumu topu virsotni un tika pārdoti miljonos kopiju visā pasaulē. Viena no otrā albuma singliem “Shotgun” izcīnīja Lielbritānijas Fonogrāfijas industrijas populārās mūzikas jeb “BRIT” balvu. Džordžs Ezra ir vadījis arī divus raidierakstus – “George Ezra & Friends”, kurā viņš intervē slavenus mūziķus (seru Eltonu Džonu, Edu Šīranu, Semu Smitu un daudzus citus), kā arī “Phone A Friend” – raidījumu, kurā mūziķis kopā ar draugu Olliju (Ollie MN) dalās pieredzē par mentālās veselības stāvokli.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!