Deivids Grols beidzot kļuvis par viena cilvēka grupu

Raksta attēls - Deivids Grols beidzot kļuvis par viena cilvēka grupu Ekrānšāviņš no video

27.08.2018 / Edgars Rakovskis

Ja vairums cilvēku līdz šim Deivu pazina kā bijušo grupas Nirvana bundzinieku un sensacionālo Foo Fighters mugurkaulu, klāt ir brīdis, kad Grols atkal mazliet pārsteidz.

Šoreiz talantīgais mūziķis aizrauj ne tikai ar savu muzikalitāti un enerģisko spēlēšanas manieri, bet arī ar instrumentu veidiem, proti, ierastās bungas un ģitāru papidildina elektriskās klavieres un marimba. Kopā video filmēšanas laikā Deivs spēlē septiņus instrumentus. 

Video ar nosaukumu "PLAY" ir Grola veltījums dinamiskajam, nemitīgu kāpumu un kritumu pārpildītajam mūzikas instrumenta apguves procesam. 

At the end of the day the reward is just to play.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!