Adele plāno atgriezties mūzikas biznesā

Raksta attēls - Adele plāno atgriezties mūzikas biznesā Ekrānšāviņš

09.10.2015 / Parmuziku.lv

Lielbritānijas laikrakstam The Sun kāds dziedātājas paziņa dalījās ar informāciju, ka Adele vēl šogad plāno atgriezties mūzikas biznesā ar episku albumu.

Kopš 2011. gada, kad Adele izdeva leģendāro albumu 21, dziedātāja pazuda no mūzikas industrijas, fokusējoties uz ģimenes dzīvi. Jau vairākus mēnešus klīst baumas, ka Adele atgriezīsies ar jaunu albumu, kuru fani var gaidīt novembra beigās.

Šī iemesla dēļ vairāki mākslinieki, piemēram, Little Mix un Sam Smith, izdod savus albumus pirms oficiāli paredzētā datuma, lai Adeles jaunā albuma ažiotāža neaizēnotu viņu darbus. Arī Justin Bieber, Kylie Minogue un One Direction šobrīd sacenšas savā starpā, kurš pirmais izdos albumu, jo ir pamatotas aizdomas, ka pēc 20. novembra mūzikas pasaulē dominēs tikai vienas sievietes vārds. Tāpat vairākas skaņu ierakstu kompānijas paziņojušas, ka tādi mākslinieki kā Emeli Sandé un Michael Bublé jaunu darbu izdošanu visdrīzāk atliks uz nākamo gadu. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!