Zināmi festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala 2018" norises datumi

Raksta attēls - Zināmi festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala 2018" norises datumi Foto: Jānis Spigovskis

05.04.2018 / Parmuziku.lv

Izsmalcinātais un romantiskais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2018” šogad norisināsies no 19. līdz 22.jūlijam Dzintaru koncertzālē. Šā gada jaunums ir festivāla iedalījums tematiskajos vakaros - krāšņā Atklāšana, Mīlestības vakars, Hitu vakars un grandiozais Gala koncerts, informēja festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Pagaidām festivāla programma tiek turēta noslēpumā, taču zināms, ka starptautiska festivāla tradīcijas tiks saglabātas, priecējot skatītājus ar iemīļotākajiem un pieprasītākajiem mākslinieki no daudzām pasaules valstīm. Lielākoties Laimas Vaikules tuviem draugiem. Skatītāji redzēs ne tikai populārās mūzikas zvaigznes, bet arī leģendārus mūziķus, kuri iekarojuši visas pasaules mīlestību. Dziedātāji izpildīs gan savus hitus, kuri jau paaudzēm iesakņojušies mūsu ģenētiskajā kodā, gan arī pārsteigs ar brīnišķīgiem duetiem un trio, tajā skaitā kopā ar jauniem un spožiem talantiem. Skatītāji kļūs par īsta muzikālā randiņa dalībniekiem.

Lieliska mūzika, romantika, nostaļģija, brīnišķīgi liegs humors un gaumīga koncerta programma - par to tiek augsti vērtēta Laima un viņas radītais festivāls. Ņemot vērā to, ka festivāls norisinās Latvijā un ir starptautiski ļoti labi atpazīstams, Laima daudz laika ir atvēlējusi tieši vietējo mākslinieku popularizēšanai. Turklāt kā vēl viens nosacījums festivāla programmai ir žanru daudzveidība - skatītāji baudīs labākās dziesmas no klasikas līdz pat rokam!

“Iepriekšējos gados festivālā ir viesojušies pasaules rokmūzikas leģenda Kriss Normens, Grigorijs Ļepss, izcilā operdziedātāja Hibla Gerzmava, Valērijs Ļeontjevs, Jeļena Vaenga, Valērijs Meladze, Verka Serdjučka, harizmātiskā Lolita, Vahtangs Kikabidze, Nani Bregvadze, Renārs Kaupers, Intars Busulis, Stass Mihailovs, Maksims Galkins, grupa “Время и Стекло”, klasiskās mūzikas huligāni - grupa “DAGAMBA”, un daudzi citi. Šovasar mūzikas zvaigžņu saraksts būs vēl krāšņāks un publiku gaida daudzi pārsteigumi,” sola Mīlgrāve.

Pērn festivālu vēroja vairāk nekā simts miljoni televīzijas skatītāju visā pasaulē. Pasākumu translēja vairāk nekā desmit valstīs. Vairāku valstu lielākie televīzijas kanāli, mūzikai veltīti radioraidījumi un tiešraides tiešsaistē aptver patiešām plašu auditoriju. Savukārt skatītāji koncertzālē piedzīvo neaizmirstamu muzikālo piedzīvojumu, kuram seko līdzi neskaitāmi mūzikas cienītāji visā pasaulē.

Biļetes uz festivālu “Laima Rendezvous Jūrmala” pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un internetā. Biļešu cenas ir no 40 līdz 300 EUR.

Par festivālu “Laima Rendezvous Jūrmala”

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” norisināsies no 19. līdz 22.jūlijam. Pēc Laimas ielūguma uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies populārās mūzikas zvaigznes no Latvijas, Krievijas, Ukrainas un Gruzijas, mūzikas leģendas, kuras iekarojušas sirdis visā pasaulē, kā arī jaunās zvaigznes. Festivāla viesi lielākoties ir Laimas Vaikules tuvi draugi. Festivālā skanēs ne tikai hiti, kuri jau paaudzēm iesakņojušies mūsu ģenētiskajā kodā, bet arī brīnišķīgi un negaidīti dueti un trio. Papildu informācija pieejama www.jurmalarandevu.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!