“X-Faktorā” uzmirdzējušais CHAINA prezentē jaunu dziesmu

Raksta attēls - “X-Faktorā” uzmirdzējušais CHAINA prezentē jaunu dziesmu Publicitātes foto

18.01.2022

Jaunu dziesmu “Man ir vienalga” klausītāju vērtējumam nodevis dziedātājs, kuru iepazinām šova “X-Faktors” 4. sezonas atlasēs – CHAINA. Atlasēs viņš sajūsmināja žūriju, ievedot viņus jautras ballītes noskaņās un saņemot četrus “Jā”.

Šīs dziesmas stāsts ir par vienpusējām attiecībām, par mīlestību, kas diemžēl ir tikai no viena cilvēka. Puisis alkst pēc meitenes, taču viņai ir vienalga, viņai nav nepieciešama šī uzmanība. “Domāju, ka šis vēstījums patiesībā ir diezgan bieži sastopama situācija dzīvē, jo teju ikviens no mums kādreiz ir “izbaudījis” to, kā tas ir, ja esi iemīlējies, nesaņemot pretmīlu,” skaidro CHAINA. “Man ir vienalga” iedziedāta sadarbībā ar vēl vienu šova “X-Faktors” 4. sezonas atlašu dalībnieci – Santu Taukaču, ar kuru iepazinies kādu laiku pirms šova un abi nolēmuši, ka jāieraksta kopīga dziesma. Atlasēs abi tikušies vēlreiz un sapratuši, ka dzīvē nekas nenotiek bez iemesla, un nu dziesma tiešām tapusi. Singlam izveidots liriku video, taču izpildītāji apsver domu pēc laika uzfilmēt arī videoklipu.

Līdz ar jaunās dziesmas izdošanu, CHAINA pastāsta arī par savu pērnā gada neaizmirstamāko piedzīvojumu, kas deva māksliniekam jaunu elpu, motivāciju un enerģiju darboties tālāk. “Pēc šova “X-Faktors” atlasēm devos uz ASV, kur zvaigznes sastājās man labvēlīgā virzienā un man bija tas gods tikties ar slaveno producentu Toniju Braunu, kurš ir arī pēdējais leģendārā Elvisa Preslija pianists, četrkārtējs Grammy balvas ieguvējs, neskaitāmu zelta un platīna disku un vēl daudzu citu apbalvojumu īpašnieks. Man bija tas gods kopā ar viņu noskatīties manu uzstāšanos “X-Faktorā”. Viņš parakstīja un uzdāvināja man savu grāmatu “Elvis, Strait, to Jesus”. Viņš tajā ierakstīja: “CHAINA your music is FAB (Fabulous)!” un pateica man: “I appreciate I met a rock star from Latvia!” Lielākie ieguvumi no šīs tikšanās man noteikti ir Brauna ieteikumi par to, ko man darīt, ko nedarīt mūzikas industrijā. Viņš parādīja arī vienu no pēdējām tūrēm ar Elvisu Presliju un nospēlēja uz savām leģendārajām klavierēm vienu no savām dziesmām, bet pēc tā sekoja arī kuriozs, jo viņš aicināja pie klavierēm apsēsties un kaut ko nospēlēt arī mani. Bet… Es neprotu spēlēt klavieres. To es nožēloju vēl šobrīd, taču sieva uz Ziemassvētkiem man uzdāvināja klavieru apmācību kursu, ko es ar lielāko prieku izmantošu, lai nekad mūžā vairs nepiedzīvotu šādu fiasko. Es uzskatu ka tikšanās ar tāda līmeņa cilvēkiem ir labākais kas var notiks ar jauno mūziķi un ne tikai ar jauno . Šī leģendārā tikšanās man sniedza jaunu elpu, motivāciju un enerģiju darboties tālāk, tādēļ, atbraucot mājās no ASV,  es uzreiz ierakstīju vienu tulkoto kaverversiju dziesmai “Beggin”, ko izpilda grupa “Maneskin”, ierakstīju trīs savas dziesmas un turpinu strādāt pie nākošajām dziesmām,” stāsta CHAINA.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!