X faktora dalībniece Anete Staltāne jeb Amunete startē ar pirmo singlu

Raksta attēls - X faktora dalībniece Anete Staltāne jeb Amunete startē ar pirmo singlu Publicitātes foto

11.04.2024

Māksliniece un mūziķe Amunete savā radošajā izpausmē apvieno dažādas misticisma, pārpasaulības un sevis izzināšanas tēmas, kā arī eksperimentē ar mūzikas žanru un mākslas stilu neierastām kombinācijām.

Amunete jau vairākus gadus nodarbojas ar pašportretu fotogrāfijas mākslu, dažādiem stila un modes savienojumiem, dzejas un dziesmu rakstīšanu, ar to daloties arī sociālajos medijos. Viņas radītajiem projektiem vienmēr bijusi raksturīga mağiski gotiska un raganīga noskaņa, kurus vieno spēcīga brīvības meklējumu esence.

 Šajā dzīves posmā Amunete vēlas pasaulei vairāk sniegt tieši mūzikas, tāpēc klajā nācis singls “Down to Earth”, kurā mūziķe runā par sevis un savu spēju pierādīšanu cilvēkiem, kas vienmēr nolieguši viņas būtību. Savu mūziku un mākslu Amunete izmanto kā emocionālo izlādi, transformējot iekšējo sāpju un dusmu lielo spēku pavisam citā, pasauli iedvesmojošā un pat šokējošā formātā. Par iedvesmu mūzikā un mākslā Amunete uzskata ikkatru impulsu un dzīves situāciju. Jebkura dzīva vai nedzīva radība rosina pašizpausmi, jo bez tās, bez mūzikas, Amunete neuzskata, ka jebkad būtu atradusi savu ceļu starp cilvēkiem un pasaulēm.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!