VIDEO: Very Cool People un Kristīne Prauliņa piedāvā singlu We Should Dance

Raksta attēls - VIDEO: Very Cool People un Kristīne Prauliņa piedāvā singlu We Should Dance Publicitātes foto

10.04.2018 / Parmuziku.lv

Populārākā pašmāju džezfanka grupa “Very Cool People” kopā ar kolorīto Latvijas soula un džeza izpildītāju Kristīni Prauliņu laiž klajā jaunu singlu un vasarīgu videoklipu “We Should Dance”.

Dziesma ir pirmais vēstnesis no grupas topošā albuma, kas tiks izdots šā gada rudenī. Jaunajā platē būs iekļauti “Very Cool People” dalībnieku oriģinālskaņdarbi, kuros piedalījušies daudzi viesmākslinieki – Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Maija Sējāne, Ralfs Eilands un citi.

Dziesma “We Should Dance” ir bezbēdīgs piedzīvojums, kurā jāaizmirst savas rūpes, bažas un aizspriedumi un jāmetas romantiskā piedzīvojumā, kas noteikti ilgs visu vasaru un vēl ilgāk… Tieši šādas sajūtas dziesmas ieraksta un video tapšanas laikā bijušas pašiem grupas dalībniekiem – laikā starp festivāliem un koncertiem viņi nevis atpūtās viens no otra, bet gan kopīgi devās uz studiju, rakstīja dziesmas un arī kopā ballējās. Videoklipu veidojusi “Kanepes Films” komanda, tā materiāls filmēts 2016. un 2017. gada vasarā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Carnikavas un Ādažu novadā, kā arī dažādās Rīgas ielās un Ķīšezera krastā.

Dziesmas mūzikas autors ir grupas vadītājs un ģitārists Elvijs Grafcovs, tekstu sarakstījusi Kristīne Prauliņa. Aranžējumu veidojis Elvijs kopā ar “Very Cool People” saksofonistu Māri Jēkabsonu. “Šī ir mūsu un Kristīnes dziesma par vasaru, brīvību, mīlestību, ballītēm un lieliskām emocijām, kādas mums ir bijušas un ir, kopā koncertējot un spēlējot šo dziesmu. Ceram, ka “We Should Dance” vēl kādam kļūs par šīs vasaras skaņu celiņu…” Tā par dziesmu saka Elvijs.

Jaunā dziesma ierakstīta “Sound Division Studio” un “Meduza Sound” Rīgā, ieraksta inženieri ir Ivars Ozols un Edgars Skrāģis. Dziesmu miksējis Jon Evans studijā “Brick Hill Studio”, ASV. Viņš strādājis arī ar Will Bernard, Bill Frisell un daudzu citu atzītu mākslinieku ierakstiem un kā basists un producents piedalījies Tori Amos ierakstos un tūrēs. Dziesmas māsteru veidojis Alan Silverman, kurš strādājis ar Norah Jones, Michael Bublé, “Medeski, Martin & Wood”, Keith Richards, Kenny Burrell un citu slavenu mākslinieku ierakstiem, kuri kļuvuši arī par “Grammy” balvas laureātiem. Alan Silverman ar grupu “Very Cool People” jau sastrādājās pie albuma “Funkology” (2015), ko viņš pats novērtēja ļoti atzinīgi.

Dziesmas “We Should Dance” ierakstā piedalījušies: Kristīne Prauliņa – vokāls, Oskars Ozoliņš – trompete, Māris Jēkabsons – tenorsaksofons, Laura Rozenberga – trombons, Kristaps Lubovs – baritonsaksofons, Elvijs Grafcovs – ģitāra, Māris Vitkus – elektriskās ērģeles un sintezatori, Valters Sprūdžs – bass, Andris Buiķis – bungas.

Dziesma atrodama populārākajās straumēšanas vietnēs: Spotify, iTunes, Deezer, Soundcloud, Bandcamp

Vairāk informācijas Very Cool People mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!