VIDEO: Ulda Marhileviča mūzika jaunā skanējumā

Raksta attēls - VIDEO: Ulda Marhileviča mūzika jaunā skanējumā Publicitātes foto

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Nav tik daudz variantu dzirdēt Ulda Marhileviča dziesmu deju mūzikas stilistikā. Pēdējā no mums zināmajām ir dziesma “Dzeltenās kurpes”, bez kuras neiztiek teju neviena latviešu mūzikas ballīte, taču to pavisam noteikti nevar attiecināt uz to, ko mēs pašlaik saprotam ar vārdu “deju mūzika”!

Taču pateicoties Normundam Rutulim jeb producentam N’Works, ir tapusi Marhileviča dziesmas deju versija.

Pirms neilga laika dienasgaismu ieraudzīja Draugiem.lv projekta  Dzeja no sirds” ietvaros tapusī dziesma “Ja ļausi”, kuru ieskaņoja jaunais un daudzsološais dziedātājs Toms Kalderauskis. Konkursā uzvarējušo Sandras Grīnbergas dzejoli dziesmā bija ietērpis Uldis Marhilevičs, bet oriģinālo versiju producējis Gints Stankevičs. Par dziesmu iespējams nobalsot Muzikālās bankas topā, kur pagājušajā nedēļā tā ieņēma 13. vietu.

Tagad pie lietas ķēries Rutulis, izveidojot dziesmai  N’Works remiksa versiju, piedāvājam to jūsu uzmanībai!

Remikss ir pieejams Spotify, iTunes, Amazon un Deezer!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!