VIDEO: Tapis romantisks videoklips "X Faktora" zvaigznes Patrishas dziesmai "Memories"

Raksta attēls - VIDEO: Tapis romantisks videoklips "X Faktora" zvaigznes Patrishas dziesmai "Memories" Ekrānšāviņš no video

06.10.2017 / Parmuziku.lv

Pašas sacerēto dziesmu un videoklipu 16 gadus vecā dziedātāja Patrisha (Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) prezentēja 5. oktobrī.

Atpazīstamību jaunā māksliniece ieguvusi, startējot jauno talantu šovā "X Faktors", kur pārsteidza skatītājus ar iespaidīgu "Led Zeppelin" leģendārā hita "Whole Lotta Love" izpildījumu.

Dziesmas “Memories” aranžētājs ir jau labi pazīstamais producents Kaspars Ansons, bet dziesmas vārdi un mūzika pieder pašai Patrishai. Patrisha par dziesmas tapšanu:

Šī mana oriģināldziesma tapa jau kādu labu laiciņu atpakaļ, manuprāt, ka jau pirms kāda gada. Parasti no sākuma sarakstu dziesmas tekstu un pēc tam spēlējot ukuleli vai ģitāru, dziedu kaut ko, līdz sanāk kaut kas interesants - tāpat arī tapa šī dziesma. Tad kādu labu laiku šo dziesmu neaiztiku, tikai pierakstītā veidā to noliku malā un neaiztiku. Pienāca šīs, nu jau paskrējušās, vasaras sākums un man uzrakstīja producents Kaspars Ansons par vēlmi sadarboties, respektīvi - ierakstīt kādu dziesmu, kura ir manis pašas rakstīta. No sākuma es domāju “Nu bāc! Ko es tagad darīšu?”, jo dziesmas man nebija, bet tad atcerējos par vienu dziesmu, kura man stāv mājās plauktiņā ierakstīta kladītē. Dziesmai devu nosaukumu “Memories”, tā tika iedziedāta, tai tika sakomponēta lieliska aranžija un tā radās šī jaunā oriģināldziesma!

Meitene stāsta arī par video tapšanu:

Kad dziesma vēl nebija līdz galam pabeigta, man jau galvā sāka parādīties vīzija iespējamajam videoklipam. Sākumā domāju par rudens ainām, par puisi sarkanā mētelī un zvaizgžņotām debesīm, taču, kad dziesma jau bija gala veidolā, arī klipa vīzija pārtapa realitātē, kas neiekļāva iepriekš minētās ainas. Videoklipu filmēja Ritvars Bluka, bet pirms pašas filmēšanas vēl kārtīgi apdomājām iespējamās vietas, kur to darīt un kādā stiliņā. Beigās viss sanāca ļoti vienkārši, bet skaisti un atmosfēriski, un neliels humoriņš arī neizpalika.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!