VIDEO: Rodion Gordin un DJ Gustavito prezentēja paši savu festivālu

Raksta attēls - VIDEO: Rodion Gordin un DJ Gustavito prezentēja paši savu festivālu Publicitātes foto

05.03.2018 / Parmuziku.lv

Tuvojoties lielai festivalu sezonai, divi populārākie klubu Dj'i Latvijā Rodion Gordin un Gustavito apvienojušies lai radītu šī gada jaudīgāko festivālu himnu.

Jaunais singls "My Festival" ieturēts modernā Future house skanējumā ar stilīgiem Trap mūzikas papildinājumiem. Par odziņu projektā kļuva vietēja vokaliste Charlie, kuras dziedāšanas stilu ļoti daudzi salīdzina ar šarmanto Nicki Minaj.

Dziesmas video īsi parāda procesu, kā dziesma no ierakstu studijas nokļūst Rīgas populārākā naktsklubā Coyote Fly. Klipā piedalās arī seksīgas Coyote meitenes. Tā režisors ir Roberts Stripkans no RSCUT.

"Kopumā, šis projekts bija domāts ka eksperiments. Mes forši pavadījām laiku un izbaudījām dziesmas tapšanas procesu. Ceram, ka klausītāji to pienācīgi novērtēs. Mans, ka producenta galvenais mērķis bija dabūt tadu skanējumu, lai šis gabals būtu līmenī ar starptautiskiem elektroniskās mūzikas skaņdarniem. Cik lielā mērā mums tas izdevās, lems klausītāji. Man bija liels prieks sadarboties ar Gustavito un Charlie, bez viņiem šis treks neskanētu tā, kā tas skan šodien. Un mēs noteikti arī tālāk strādāsim kopā pie jauna materiāla" stāsta Rodions.

Dj Gustavito piebilst: "Par cik regulāri spēlēju klubos un festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs, tad man ir priekšstats, kāda veida skaņdarbi kārtīgi var iekustināt pūli. Līdz ar to pašam radušās idejas ko varētu no sevis ielikt izveidojot festivāliem paredzētu grāvēju. No vietējiem producenten uz sadarbību izvēlējos Rodion, jo viņa skaņdarbi vienmēr ir trendā un viņš uzreiz uztvēra manu vīziju.”

Dziesma ierakstīta "Labo Ierakstu Studijā" un māsterēta kopā ar labāko mix inženieru Latvijā Jāni Kalve.

"My festival"video klipu var noskatīties Youtube, ka arī singls jau ir pieejams mūzikas veikalos un straumēšanas servisos visā pasaulē. Izvēlēties sev piemērotāko mūzikas servisu var ar vienoto linku: https://fanlink.to/ECW

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!