VIDEO: Neon Saturdays kreatīvā veidā prezentē dziesmu “Get Up”

Raksta attēls - VIDEO: Neon Saturdays kreatīvā veidā prezentē dziesmu “Get Up” Foto: Gatis Rozenfelds

23.04.2018 / Parmuziku.lv

20. aprīlī klajā nāk grupas “Neon Saturdays” jaunākais singls “Get Up”, kas
tapis sadarbībā ar ievērojamu britu producentu. “Neon Saturdays” savu
jaunāko veikumu klausītājiem piedāvā pēc teju divu gadu ilgas klusēšanas
un tas ir aicinājums nepieaugt un neatteikties no saviem agrīnajiem
sapņiem.

“Mūsu dziesmas lielā mērā caurstrāvo bērnībā, pusaudžu gados uzkrātās emocijas un iespaidi par apkārtējo pasauli. Mūzika, kuru tolaik klausījāmies, spēles, kuras spēlējām pagalmā, notikumi, kuri mūs iepriecināja, vai gluži pretēji – noveda līdz asarām. Gan labais, gan sliktais. Šad tad iesmejam, ka mūs četrus grupā vieno šāda melanholija un spītīga nevēlēšanās tā pa īstam pieaugt. Šī dziesma būtībā ir aicinājums mūsu līdzcilvēkiem šodienas rūpju vārdā neatsvešināties pilnībā no agrīnajiem sapņiem un pasaules redzējuma. Mūsu dzīvju pirmie gadi ir kas vairāk par bezrūpības momentu un naivu pieredžu kopumu. Bērnībā – lai arī kāda katram no mums tā ir bijusi – veidojas mūsu pamatvērtību kopums. Gūstam virkni mācību, kas veido mūsu personības un lielā mērā iedvesmo mūsu lēmumus tālākajā dzīvē,” par dziesmas vēstījumu stāsta grupas līderis Andris Ēvelis.

Grupa “Neon Saturdays” debijas albumu izdeva 2014.gadā, tā singli “Here I Am” un “What About You” nokļuva Radio SWH topa pirmajā desmitniekā, kas jebkurai jaunai grupai ir nozīmīgs panākums. Grupa uzstājās gan lielākajos pašmāju festivālos “Positivus” un “Summer Sound” gan veiksmīgi sevi parādīja “The Great Escape” showcase festivālā, kā arī iesildīja “James” koncertā Siguldā.

“Ikreiz, kad sākam strādāt pie jauna materiāla, uzliekam sev par pienākumu pacelt latiņu augstāk. Tam ir jābūt citam skatījumam – jaunai pieejai vai jaunam skanējumam. Kaut kam, kas izvelk mūs no komforta zonas un piespiež iespringt gan radoši, gan visādā citādā ziņā,” saka Andris Ēvelis. Kā skaidro Andris Ēvelis, laiku prasījis tieši lēmums meklēt sadarbības partnerus starp augsta līmeņa speciālistiem ārzemēs.

Grupas jaunais singls tapis ciešā sadarbībā ar talantīgo producentu Levisu Gardineru (Lewis Gardiner). Skotu izcelsmes producents iepriekš par sevi licis manīt, sadarbojoties ar britu dziedātāju Eliju Goldingu un 2016. gada britu “X Factor” uzvarētāju Metu Teriju.

Pie “Neon Saturdays” jaunā ieraksta kopējā skanējuma strādājis arī vairākkārtējs “Grammy” balvas ieguvējs, ASV skaņu inženieris Rendijs Merils. Merils vēl nupat sadarbojies ar tādiem pasaules mūzikas grandiem kā Lady Gaga, Adele, Keitija Perija un ASV rokgrupa “Imagine Dragons”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!