VIDEO: Intars Busulis nebeidz sajūsmināt Krievijas publiku! Noskaties viņa priekšnesumu "Zvaigžņu fabrikā"!

Raksta attēls - VIDEO: Intars Busulis nebeidz sajūsmināt Krievijas publiku! Noskaties viņa priekšnesumu "Zvaigžņu fabrikā"! Ekrānšāviņš no video

08.10.2017 / Parmuziku.lv

Intars Busulis turpina gūt atpazīstamību Krievijas televīzijas šovos - šoreiz latviešu dziedātājs ar spēcīgu priekšnesumu pārsteidza publiku talantu šovā "Jaunā zvaigžņu fabrika".

Televīzijas šovs "Jaunā zvaigžņu fabrika" ar atskaites koncertu tika atklāts 2. septembrī, kur uzstājās ne tikai šova dalībnieki, ļaujot raidījuma skatītājiem vērtēt apgūtās prasmes, bet arī piedalās jau pieredzējuši mākslinieki. Pirmo raidījumu atklāja Intars Busulis, kurš uzstājās kopā ar mūziķi Daņilu Daņiļevski un izpildīja dziesmu "Веди меня". 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!