VIDEO: Grupa Atom publisko fotoaudiālo vīziju „Intro"

Raksta attēls - VIDEO: Grupa Atom publisko fotoaudiālo vīziju „Intro" Ekrānšāviņš no video

10.04.2018 / Parmuziku.lv

Dažas nedēļas pēc sava pirmā singla „Mothe I Feel You” un dziesmas videoklipa publiskošanas grupa „ATOM” un tās dalībnieks Ainārs Majors publiskojuši fotoaudiālo vīziju „INTRO”.

„Strādājot pie grupas ATOM vizuālo materiālu sagatavošanas, tika radīta maģiska fotoaudiāla vīzija „INTRO”. Esmu iecerējis šogad publicēt šādu audiovizuālu miniatūru sēriju, lai sabiedrību iepazīstinātu ar neparasto  basa skaņu pasauli un iespējām. Iecere to darīt ir nedaudz saistīta ar manu šā gada „apaļo” jubileju – 55 gadiem, no kuriem 45 pagājuši  ar basģitāru rokās, jeb „Esmu bass 45”,” stāsta Ainārs Majors.

Fotoaudiālās vīzijas „INTRO” veidošanā piedalījušies: mūzika un basa „meditācija” – Ainārs Majors (grupa „ATOM”), foto – Jānis Deinats, grims – Viktorija Safronova, Patrīcija Kokina un Eva Herbona, video – Viesturs Butāns.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!