VIDEO: FormatLess laiž klajā dziesmu "Mana narkotika"

Raksta attēls - VIDEO: FormatLess laiž klajā dziesmu "Mana narkotika" Foto: Elza Šrēdere

26.03.2018 / Parmuziku.lv

Grupa FormatLess reizē ar provokatīvo video piedāvā savu pirmo singlu "Mana narkotika". Dziesmas vēstījums ir cilvēku nespēja pretoties savām vājībām un atkarībām.

Visskaļāk tiek runāts par narkotisko vielu atkarību, taču grupa vēlas akcentēt arī citas mūsdienu atkarības. Īpaši aktuāla ir sociālo tīklu atkarība, kas netikai norobežo no reālās ārpasaules, bet arī nav finansiāli kontrolējama. 

Dziesmas  "Mana narkotika” mērķis nav atkarību propaganda, bet tieši pretēji – atgādinājums, ka jebkura atkarība agrāk vai vēlāk iznīcina cilvēku.

Dziesmas video klips ieturēts alternatīvā stilā, cenšoties pamudināt cilvēkus iziet ārpus savas komforta zonas un padomāt par lietām plašāk, ne tik tieši – neuztverot lietas burtiski un stereotipiski.

Dziesmas mūzikas un teksta autors, video klipa režisors, operators, montētājs, gaismotājs un scenārists, kā arī ieraksta visu mūzikas instrumentu izpildītājs ir Ivars Sudmalis, šo dziesmu ierakstot savā ierakstu studijā Liepājā, bet dziesmas miksu un pēcapstrādi veica Jānis 
Kalve, bet pie video apstrādes palīdzēja Jānis Jostmanis. Vokālu dzied Eva Krastiņa. ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!