Vēlais viesis "Naktslokālā" - Aija Andrejeva

Raksta attēls - Vēlais viesis "Naktslokālā" - Aija Andrejeva

09.05.2019 / Parmuziku.lv

Ar savu jauno singlu "Es iešu tālāk" un četrām citām sev tuvām dziesmām radio Pieci.lv raidījumā "Naktslokāls" viesojas Aija Andrejeva.

 
 
Raidījuma laikā dziedātāja izvēlējās piecas sev  nozīmīgas dziesmas, kuras veidojušas viņu tādu, kā šodien mēs pazīstam Aiju Andrejevu. 
 
***
 
Aijas jaunākais singls "Es iešu tālāk", kas tapis viņas albuma rakstīšanas nometnē un esot jāklausās ļoti skaļi.
 

Leģendārais Fredija Merkurija piemiņas koncerts, ar kuru fonā Aija uzauga, ir pirmais dzīvais koncerts, ko skatījusies un pēc tam arī attēlojusi popielās un citos priekšnesumos.
 

 
Viena no Aijas mīļākajām Queen dziesmam, ko dziedāja arī realitātes šova "Fabrikas muzikālais teātris" atlasēs.  
 
 
"Janis Joplin iedvesmo mani būt mežonīgai un mīlēt to, ko es daru". Bērnībā Aija teica tētim (Alex no grupas Opus pro), ka grib dziedāt uz lielās skatuves, uz ko viņš atbildējis, ka viņai jāpaklausās Janis Joplin un tad, kad Aija varēs nodziedāt "Mercedes Benz" ne sliktāk kā viņa, tad varēs doties uz skatuvi.
 
 
Šo dziesmu 5. klasē ar klasesbiedreni Santu Aija attēloja popielā (viņa, protams, bija tētis). Pēc 10 gadiem šī dziesma kļuva par Aijas lielāko hitu un viņas ir kā viņas zīmogs uz mūžu. 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!