Vairāki Latvijas mūziķi vienojušies kopīgā dziesmā “Cīnieties vēl”

Raksta attēls - Vairāki Latvijas mūziķi vienojušies kopīgā dziesmā “Cīnieties vēl” Publicitātes foto

18.11.2022

Visai iespaidīga mūziķu kompānija “The Hobos Club”, Štrausa stīgu kvartets, Sonora Vaice un Horens Stalbe vienojušies kopīgā garadarbā, publicējot videoklipu “Cīnieties vēl”, kas radīts par godu Latvijas svētku nedēļai un Neatkarības dienai.

Kā stāsta dziesmas autori - tās vēstījums ir par būtiskāko notikumu Latvijas vēsturē - Neatkarības iegūšanu un cieņu pret Latviju. “Mūsdienās netrūkst meļu un liekuļu, kas slēpjas aiz patriotisma karoga, lai iegūtu kādu pašlabumu, tāpēc mēs aicinām citus būt patiesiem savā mīlestībā pret savu valsti,” vēsta mūziķi.

Dziesmas “Cīnieties vēl” ideja radusies jau sen un šī ir atkārtota Horena Stalbes dziesmas “Mostieties” teksta izmantošana. Jau sākontējā dziesmas ideja bija piesaistīt nebijušu mākslinieku sastāvu, izmantojot operdziedātājas vokālu, tāpēc kopējā sadarbība izveidojusies ļoti ātri un veiksmīgi. Arī “The Hobos Club” un Štrausa stīgu kvartets veiksmīgi papildinājuši dziesmu ar savu skanējumu, izveidojot vēl nebijušu mūzikas stilu orķestri. Dziesmas videoklipa autori ir Ēriks Saksons un Raitis Lapsiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!