Un ansis tomēr vēl joprojām ir šeit…

Raksta attēls - Un ansis tomēr vēl joprojām ir šeit… TSP albuma "Trīs".

17.09.2018 / Parmuziku.lv

Kopā ar Kristīni Pāži un dziesmu “Zemes stunda”, kas Mūzikas Patēriņa Topa 37.nedēļā vietējo singlu sadaļas pirmo vietu ieņem jau desmito reizi pēc kārtas.

Prāta Vētras “Ogles” un Bermudu Divstūra “Roku okeāns” attiecīgi otrajā un trešajā vietā, bet ansis un Kristīne tikmēr pamanījušies apsteigt pašu Eminemu (viņam piektā pozīcija) ar “Lucky You (feat. Joyner Lucas)” un ierindoties trešajā vietā topa kopējo singlu sadaļā. Šīs sadaļas pirmajā rindā šonedēļ Kanjes jaunākais veikums kopā ar… mazo pumpīti “I Love It (& Lil Pump)”.

Tiesa, Eminema “Kamikaze” arī šonedēļ ir albumu kopējās sadaļas pirmajā vietā ar viņam sekojošu Prāta Vētru otrajā, taču izmaiņas ir pārējās pozīcijās. Jaunpienācēji “$uicideBoy$” ar grupas nosaukumam visnotaļ atbilstošu vēstījumu “I Want To Die In New Orleans” ierindojas trešajā vietā, bet otri šīsnedēļas debitanti - pašmāju “The Sound Poets” - ar albumu “Trīs” ieņem piekto pozīciju.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!