Turpinās Latvijas džeza un fanka mūziķu konkurss Made in Latvija

Raksta attēls - Turpinās Latvijas džeza un fanka mūziķu konkurss Made in Latvija Foto: www.pixabay.com

11.03.2015 / Parmuziku.lv

Katru marta un aprīļa ceturtdienu Omas Briljanta istabā notiek jazz/funk mūzikas koncerts, kura noslēgumā katra no grupām prezentēs latviešu skaņdarba autoraranžiju.

Konkursa žūrija noteiks labāko aranžiju, kuras autori saņems balvas, bet visi skaņdarbi piedalīsies Made in Latvija jazz/funk CD tapšanā, ko īstenos Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmija. Pasākumus vadīs Mixmaster AG, bet konkursa skaņdarbus vērtēs kompetenta žūrija.

Projekta mērķis ir parādīt kvalitatīvus pašmāju jazz/funk mūzikas pārstāvjus, stimulēt mūziķus radīt jaunus kopdarbus un veidot konkurētspējīgu kultūras produktu (CD), kas demonstrētu augstu valsts līmeni kultūras jomā. Projekta ietvaros notiks 8 koncerti un noslēguma apbalvošanas ceremonija 30. aprīlī, Starptautiskās Džeza dienas Latvijā ietvaros.

Konkursa dalībnieki radīs auditorijai un kompetentai žūrijai savu skatījumu uz kādu no latviešu komponētajiem skaņdarbiem, aranžējot tos funk stilā, saglabājot savas grupas skanējumu un raksturu. Projektu atbalsta Pieci.lv, Riga TV24, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija un Dynamic Records skaņu ierakstu studija.

Konkursa programma:


5.03: Viņš un Viņa (Zigmārs Liepiņš – Es atnācu uguntiņu)
12.03: FunCoolio (InstrumentiApēst Tevi)
19.03: Lorete Medne (Prāta VētraJa tikai uz mani Tu paskatītos)
26.03: Bunch of Gentlemen (Dzelzs Vilks – Uijā uijā nikni vilki)
2.04: O’Night Quartet (Lauris Reiniks – Nakts veikalā)
9.04: Riga Bisquits (Carnival Youth – Traffic Lights)
16.04: Pieneņu Vīns (Valentīna Butāne – Vecpilsēta)
23.04: The Coco’Nuts (Kārlis Lācis – Miega Medus Lācis)
30.04: noslēgums un apbalvošana

Ieeja uz pasākumiem brīva, kontakti galdiņu rezervācijai: +371 26302520, +371 26121266.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!