Trešais džeza žurnāla JAZZin numurs ir nodots lasītājiem

Raksta attēls - Trešais džeza žurnāla JAZZin numurs ir nodots lasītājiem Publicitātes foto

03.04.2018 / Parmuziku.lv

Īsi pirms pavasara svētkiem JAZZin radošā komanda izlaidusi jaunu, jau trešo Latvijas džezam veltīta žurnāla numuru. Bez afišas ar ik dienu atjaunojamiem un papildināmiem džeza notikumiem visā Latvijā, www.JAZZin.lv džeza žurnālā var lasīt par džeza personībām, albumiem, jaunumiem un aktuālām ziņām, saistītām ar džezu Latvijā un aiz tās robežām.

Šajā numurā kopumā ir iekļauti 17 materiāli: Zelta Mikrofona džeza un blūza kategorijā nominēto albumu apskati, pavisam svaigu albumu kopīga klausīšanās un sarunas ar to autoriem, recenzijas un intervijas ar mūziķiem un komponistiem. Svarīga loma ir arī džezam kinofilmās, pārdomas par Latvijā un ārzemēs apmeklētiem koncertiem, lielāko notikumu ieteikumi un pāris foto galerijas.

Numura tapšanā ir piedalījušies Wise Music Society, kā arī Aiga Leitholde, Santa Šillere, Laura Apoga, Krists Saržants un Raitis Zapackis. Otrais numurs ir pieejams online http://jazzin.lv/issues/i-03/ Jaunumiem par nākamajiem izdevumiem var parakstīties www.JAZZin.lv mājaslapā, atstājot savu e-pasta adresi.

Džeza mūzikas mīļi, kas vēlas veikt ieguldījumu pašmāju džeza pasaules attīstībā, var pievienoties nākamo numuru tapšanā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!