TOM SIMO piedāvā jaunu singlu “SIRDSMĀC”

Raksta attēls - TOM SIMO piedāvā jaunu singlu “SIRDSMĀC” Publicitātes foto

21.07.2020

Jaunais un daudzsološais mākslinieks TOM SIMO, kurš nereti tiek dēvēts arī par latviešu Semu Smitu, klausītāju vērtējumam nodevis jaunu dziesmu “Sirdsmāc”. Tā tapusi kopā ar grupas “Rock’n’Berries” dalībnieku un mūzikas producentu Jāni Narbutu.

TOM SIMO jeb īstajā vārdā Toms Samsons ir 18 gadus jauns dziedātājs no Saldus. Dziesma “Sirdsmāc” ir mūziķa otrā kompozīcija latviešu valodā, kas seko pēc pagājušā gada vasarā pieteiktā debijas singla “Tālumā”. Kā norāda mākslinieks, tad laikā, kad pats vēl ir sava īpašā skanējuma jeb muzikālā rokraksta meklējumos, īpaši novērtē iespēju eksperimentēt ar balsi, noskaņu un muzikālo daudzveidību.

“Man patīk šī daudzveidība, iespēja sevi izmēģināt dažādos ampluā. Dziesma “Sirdsmāc” bija kārtējais ceļojums nezināmajā, kas nu ir vainagojies ar pozitīvām emocijām, neaizmirstamu pieredzi un lielisku iznākumu. Gribu radīt mūziku ar saturu – gan lirisko, gan muzikālo. Un, manuprāt, jaunā dziesma ir tieši tāda,” norāda TOM SIMO.

Tāpat mūziķis uzsver dziesmas nosaukumā un tekstā ietverto vārdu spēli: “Dziesmā dzirdamais vārds “sirdsmāc” nav uztverams kā divi atsevišķi vārdi, bet gan kā viens darbības vārds, kas vienlaikus atspoguļo divus ļoti spēcīgus emocionālus satricinājumus – kritumu un kāpumu. Tas ietver to emociju daudzveidību, kam ejam cauri - no nomāktības un padošanās līdz spēkam saņemties un atkal piecelties.”

Uz jaunā mākslinieka unikālo balss tembru un drosmi eksperimentēt norāda arī grupas “Rock’n’Berries” basģitārists, ierakstu studijas “White Wide Production” dibinātājs un producents Jānis Narbuts: “TOM SIMO ir viens no jaunās paaudzes daudzsološākajiem māksliniekiem – radošs, drosmīgs, gatavs eksperimentēt. Protams, jāatzīmē, ka TOM SIMO dziesmas īpašas padara arī viņa unikālais balss tembrs. Turklāt sastrādāties ar jauno mūziķi ir viegli - TOM SIMO zina, ko vēlas, tāpēc atliek vien viņa idejas nedaudz pieslīpēt, lai dziesma un tās skanējums iegūtu vēlamās aprises.”

Tuvākais mākslinieka koncerts 22.jūlijā plkst. 19.00 kultūrbārā “Balodis”. Koncertā uzstāsies Tom Simo ar grupu, Loreta Reide ar grupu un grupa “Bekars”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!