The Sound Poets koncerta īpašie viesi būs Latvijas Radio bigbends

Raksta attēls - The Sound Poets koncerta īpašie viesi būs Latvijas Radio bigbends Publicitātes foto

14.10.2018 / Parmuziku.lv

20. oktobrī gaidāmajā “The Sound Poets” koncertā “Arēnā Rīga” īpašo viesu lomā grupas skanējumu papildinās Latvijas Radio bigbenda mūziķi.

“Doma par Latvijas Radio bigbenda iesaistīšanu radās, jo vēlamies padarīt mūsu koncertu “Arēnā Rīga” īpašu gan mūsu klausītājiem, gan arī sev pašiem. Nevienam nav šaubu par bigbenda kvalitāti un meistarību, kas atzinīgi novērtēta visā pasaulē, tādēļ ir liels gods un prieks dalīt skatuvi ar šiem mūziķiem."

Kopīgi gatavojam jaudīgu koncerta kulmināciju, lai visiem zināmās grupas dziesmas izskanētu ar iepriekš vēl nepieredzētu enerģiju,

par sadarbību stāsta “The Sound Poets” basģitārists Kārlis Josts.

20. oktobra lielkoncerts “Arēnā Rīga” veltīts rudens sākumā izdotajam ansambļa trešajam studijas albumam “Trīs”. Šobrīd biļetes uz koncertu “Arēnā Rīga” cenu amplitūdā no 20 eiro iespējams iegādāties visās “Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās un internetā, savukārt bērnu biļetes pieejamas par puscenu.

Albums “Trīs” dzirdams “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” un citās digitālajās mūzikas platformās (http://geni.us/6q3a), kā arī fiziskā CD formātā nopērkams labākajos Latvijas mūzikas ierakstu veikalos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!