The Citizens LV nāk klajā ar pirmo singlu un videoklipu no debijas albuma

Raksta attēls - The Citizens LV nāk klajā ar pirmo singlu un videoklipu no debijas albuma Publicitātes foto

07.09.2015 / Parmuziku.lv

Pašmāju sintroka apvienība The Citizens LV klausītāju uzmanībai nodod pirmo singlu Happy Family no 5. oktobrī gaidāmā debijas albuma Concrete Dreams.

Dziesma Happy Family ir jaunākā no grupas daiļrades, kura vēl nedēļu pirms paredzētās ieraksta sesijas bijusi tikai idejas formātā. Mūzikāli Happy Family ir bagāta ar sintezatoru partijām, kuras papildina R&B, hiphopa un deju mūzikas ritmi, tomēr tai netrūkst arī rokenrola asuma, ko piešķir elektriskās ģitāras partijas.

Dziesmas lirika pauž nepiepildītās cerības, sāpes un vilšanos par izjukušām attiecībām, kā arī grūtībām, kuras jāpārvar, lai noturētu to, kas svarīgs pašam.

Dziesma Happy Family ir drūma, bet arī enerģiska, to klausoties ir grūti nostāvēt mierīgi un nekustēties līdzi mūzikālajam pavadījumam,

tā grupa komentē jaunāko singlu.

Singla video papildina dziesmas lirisko vēstījumu, turpinot tēmu par uzticību, attiecībām, bailēm un neziņu. Galvenais varonis tiek izvests cauri vētrainiem notikumiem, kuru rezultātā viņam ir jāizvērtē sava rīcība un sekas. Video liek padomāt par to, vai esi laimīgs un vai zini, ko pašam nozīmē būt laimīgam.

2015. gada 5. oktobrī grupa The Citizens LV nodos klausītāju vērtējumam savu debijas albumu Concrete Dreams, kura prezentācijas koncerts notiks 8. oktobrī klubā Piens. Plašāka informācija par albumu gaidāma septembra beigās.

The Citizens LV 2009. gada martā izveidoja četri draugi un tolaik skolasbiedri - Jānis, Reinis, Roberts un Krišjānis. Vēlāk tai pievienojās ģitārists Rihards. Mūziķi grupas pastāvēšanas laikā ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Šogad grupa uzstājusies festivālos Positivus 2014 un Kuldīga LiveFest.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!