Tava summa vienmēr būs tas, ko tu dod

Raksta attēls - Tava summa vienmēr būs tas, ko tu dod Ekrānšāviņš no video

30.08.2018 / Parmuziku.lv

Vita Baļčunaite, Kārlis Būmesiters, Ilona Balode-Ūdre un Rihards Zaļupe dalās iespaidos par "Fonds Līdzskaņa" otro radošo nometni un mūzikas nozīmi jebkura cilvēka dzīvē.

Esot projām no tās radošās vides, es tikai tagad saprotu, cik tas patiesībā IR svarīgi. Lai tev būtu tā vide, kur tu esi piederīgs un kur tu esi saprasts. Kur tu tomēr nerunā svešā valodā.

/Ilona Balode-Ūdre/

Tava summa vienmēr būs tas, ko tu dod, nevis tas, ko tu atņem un nepiedod.

/Vita Baļčunaite/

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!