Tamāra Rutkovska prezentē jaunu singlu “Хромовое Сердце”

Raksta attēls - Tamāra Rutkovska prezentē jaunu singlu “Хромовое Сердце” Publicitātes foto

29.01.2019 / Parmuziku.lv

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska prezentē jaunu dziesmu par mīlestību “Хромовое Сердце”.

2018. gada beigās Tamāra jau prezentēja dziesmas «А Мы Могли» videoklipu, ar ko paziņoja, ka darbs otrā albuma tapšanā rit pilnā sparā. Kompozīcija tika rotācijā radio SWH+.

„Dziesma “Хромовое Сердце” – tā ir ne tikai manas dvēseles daļiņa, bet arī mūziķu, kuri piedalījās šī projekta īstenošanā.” tā komentē savu otro singlu Tamāra. „Jau no pirmajiem akordiem Es iemīlējos dziesmā. Melodijas, kuras mēs izdomājām ierakstu studijā, nav atstājušas mani visas nedēļas garumā. Ļoti gribās ticēt, ka šī kompozīcija varēs atrast atbalsi katra klausītajā sirdī, tā pat kā mūsu sirdīs.” - stāsta ģitāriste Jūlija Saveļjeva. „Mēs jau sen strādājam ar Tamāru, uzstājamies dažādos koncertos un festivālos. Mums ir viegli saprasties vienam ar otru. Bija interesanti un viegli strādāt pie šis dziesmas tapšanas,  tā ka mēs jau vairākās reizes esam izpildījuši to koncertos” - piebilda bundzinieks Kamils Makurins.

Ierakstā basu spēlēja Sergejs Judins, savukārt, videoklipā basu spēle Dmitrijs Rumjancevs. Dziesmas teksta un mūzikas autore ir pati dziedātāja, arī skaņas un video montāžu veidoja Tamāra savā studijā (TRML Studios). Bungas ierakstīja skaņas režisors Iļja Kirejevs (ППШ Records). Masteringu dziesmai taisīja Jevģēnijs Kopeins. Tika izmantots video ieraksts no koncerta, kas norisinājās 2018. gada vasaras beigās “Spilva” lidostas laukumā. Video materiālu nodrošināja SIA "SidusNet".

Dziesmu bezmaksas var lejuplādēt šeit. Tamāras debijas albuma „Be Yourself” digitālā versija, kā arī jauni singli ir pieejami visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify. CD fizisko kopiju iespējams pasūtīt šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!