Izsludina pieteikšanos talantu konkursam “STH SHOW”

Raksta attēls - Izsludina pieteikšanos talantu konkursam “STH SHOW” Publicitātes foto

18.04.2018 / Parmuziku.lv

Jau šoruden Rīgā norisnāsies iespadīgs šovs, kurā aicināti piedalīties dziedātāji, dejotāji, performances mākslinieki, mūziķi, kā arī daudzu citu mākslas veidu pārstāvji. Galvenā balva ir 3000€!

Cīņa par galveno balvu notiks vairākās kārtās, finālā uzvarētāju noteiks žūrijas locekļi un skatītāji. 

"Nav iespējams definēt vienu konkrētu projekta mērķi. Galvenais noteikti ir dalībnieku motivēšana. Kāds tiecās pēc naudas balvas, taču citam galvenais ir piedalīšanās prieks. Kāds šeit ir ieradies, lai pārbaudītu savas spējas, bet otram svarīgi jauni kontakti. Konkursa moto "STH SHOW - tavs ceļš uz sapni!" simbolizē dalībnieku mērķtiecību un tiekšanos pretī saviem sapņiem. Arī laimes izjūta ir sapnis uz kuru cilvēs tiecās visu mūžu," stāsta projekta organizatori.

Pieteikums jāiesniedz līdz 20. maijam. Lai piedalītos atlasē, aizpildi pieteikuma anketu šova mājaslapā https://www.sth.lv/ 
Sīkāka informācija un jaunumi par projektu Facebook lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!