Svinot sadarbības desmitgadi, dziedātājs Kaspars Markševics ieskaņo Reiņa Krūziņa dziesmu

Raksta attēls - Svinot sadarbības desmitgadi, dziedātājs Kaspars Markševics ieskaņo Reiņa Krūziņa dziesmu Publicitātes foto

23.02.2022

Dziedātājs Kaspars Markševics ieskaņo Reiņa Krūziņa dziesmu “Vai Tu jūti mani, mīļā” un rada jutekliski izjustu video.

Kaspars Markševics teic: “ Pagājuši jau desmit gadi, kopš iedziedāju Reiņa Krūziņa radīto dziesmu “Meitene ar zaļām acīm”. Neviens no mums nevarējām iedomāties, ka šis vēstījums - par zaļajām acīm, tik ļoti aizkustinās klausītājus. 
Šogad mūsu radošie ceļi atkal ir krustojušies un esam radījuši ko jaunu, dziļi izjustu un mīlestības piepildītu darbu. Ar šo dziesmu vēlos pateikties visiem, kuri man ir līdzās, tuvākajiem, ģimenei par mīlestību un rūpēm, ko saņemu. Mani ļoti uzrunāja vārdi, tie mani aizveda tālā pagātnē - bērnībā. Atminos kādu pievakari, kad mana vecmāmiņa sacīja, lai allaž naudas makā turu zvīņu, jo tad būšot bagātība. Tomēr uzskatu ka galvenā bagātība ir mīlestība. Ja jūtamies mīlēti, sadzirdēti, izprasti un uzklausīti, tad lidot metru virs zemes ir ikdienas realitāte.”

Reinis Krūziņš: “Labāku iznākumu sadarbībai ar Kasparu nevaru vēlēties. Esmu patiesi priecīgs par toc, cik izjusti un viegli ir izdevies iedziedāt šo dziesmu. Man tā ir īpaša, jo dziesmu radot domas ievijās mīlestībā, ko saņemu no saviem mīļajiem. Šie ir svētki ne tikai man kā komponistam, bet es ticu, ka arī lielai daļai klausītāju, kuri seko Markševica daiļradei. Ko lai saku – esmu apmierināts un pateicīgs liktenim.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!