Svarīga informācija par grandiozo Prāta Vētras koncertu Mežaparkā

Raksta attēls - Svarīga informācija par grandiozo Prāta Vētras koncertu Mežaparkā Prāta Vētra Jelgavā 21.07.2018.

16.08.2018 / Parmuziku.lv

Šo piektdien, 17. augustā, grupa “Prāta Vētra” noslēgs “Skārda bungu tūri” ar koncertu Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

BIĻETES
ekase.lv, TK “Spice” info centrā un Prāta Vētras Pop-up veikalā Strēlnieku ielā 1. Cena EUR 25. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs EUR 30. Koncerta dienā kase pie ieejas būs atvērta no plkst. 14:00.

Izpārdota pasākuma gadījumā biļetes pie ieejas iegādāties nevarēs.

Biļetes Fanu zonā un VIP sektoros ir izpārdotas. Bērni līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) koncertu vecāku pavadībā apmeklē bez maksas. Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

Tiem, kas paspējuši iegādāties biļetes uz izpārdoto Fanu Zonu vai VIP sektoru, bet kādu apstākļu dēļ nevar apmeklēt koncertu, eKase piedāvā izmantot jauno pakalpojumu eKase+ , kur droši un ērti pārdot biļetes, dodot iespēju koncertu apmeklēt kādam citam!

SĀKUMS
Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 17:00.
Koncerta īpašie viesi – grupa “Sudden lights” plkst. 19:00.
Koncerta īpašie viesi – grupa “The Royal Concept” (Zviedrija) plkst. 20:00.
“Prāta Vētra” plkst. 21:00

Lūdzam koncerta norises vietā ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos koncertos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

IEEJA koncerta teritorijā tiks organizēta pa 2.,3.,4.,5.,6.,7.,9 un 10. vārtiem.
Apmeklētājiem ar invalīdu biļeti ieeja pa 5. vārtiem.
VIP biļešu īpašniekiem ieeja pa 4.,7. un 9. vārtiem.

FANU ZONA
Visos “Skārda bungu tūres” koncertos skatuves priekšā atrodas FANU ZONA. Tā ir sadalīta A pusē  un B pusē, kuras ir identiskas. Sekojiet norādēm par ieejām fanu zonā un dodieties uz tām laikus.
Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus.

TRANSPORTS
Aicinām uz koncertu doties ar kājām vai velosipēdu, vai arī izmantojot sabiedrisko transportu.
Ja uz koncertu dosieties ar velosipēdu, to varēsiet atstāt ERGO velonovietnē (pie 7.vārtiem) Vietu skaits  velonovietnē ir ierobežots, tāpēc iesakām vietu iepriekš rezervēt šeit.

Gan pirms, gan pēc koncerta atbilstoši pasažieru plūsmai tiks organizēti papildu reisi 11.tramvaja maršrutā.

Saskaņā ar Rīgas domes noteikumiem, Rīgas satiksme nodrošina bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā Rīgas svētkos, kuri sākas 18.augustā, tāpēc pasažieriem, kuri ar tramvaju dosies mājās pēc pusnakts, par braucienu nebūs jāmaksā.

Ņemiet vērā, ka auto novietošana Mežaparka Lielās estrādes tuvumā būs apgrūtināta.

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI
No 17.augusta plkst. 16:00 līdz 18.augusta 01:00 tiks slēgta autotransporta satiksme Meža prospektā no Siguldas ielas līdz Inčukalna ielai. Lūdzam ņemt vērā, ka sakarā ar Rīgas svētkiem, jau no 16.augusta plkst. 5.00 līdz 20.augusta plkst. 15.00 tiks slēgta satiksme 11.novembra krastmalā posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kas apgrūtinās nokļūšanu Mežaparkā no Pārdaugavas. Vairāk informācijas meklējiet šeit.

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Ar bērnu ratiņiem ieeja būs atļauta. Drošības apsvērumu dēļ aizliegts koncerta laikā ar bērnu ratiņiem atrasties pūlī un/vai skatuves priekšā. Atļauts ienest zīdaiņiem paredzēto pārtiku oriģinālā iepakojumā un dzērienu bērnu pudelītē (izņemot karstu ūdeni).

ŅEMIET VĒRĀ, ka iegādātās biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas un, ka dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tai skaitā sociālajos kontos) bez  atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Prāta Vētru atbalsta: Rīgas dome, Ergo, Neste, DSV, Citroen, TK Spice, Samsung Galaxy S9, CleanR un eKase.lv. Informē: Radio SWH, TV3, DelfiDiena un žurnāls OK!

Koncerttūres rīkotājs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”
Biļešu tirdzniecība: SIA “EKASE”

Informatīvais tālrunis: 67334495
www.ekase.lv
www.pratavetra.lv 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!